Камери на дорогах та перші хитрощі водіїв

Запуск системи відеофіксації перевищення швидкості почав давати «перші плоди». Число порушень у столиці знизилося на 40%.

Запуск системи відеофіксації перевищення швидкості почав давати «перші плоди». Число порушень у столиці за один день знизилося на 40%. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. Це означає, що ймовірність скоєння ДТП, пов’язаного з порушенням швидкості, також знизилася.

Не пройшло і кількох днів, як у Києві автофіксацію порушень ПДР уже навчилися обходити.  Щонайменше один кмітливий автовласник, схоже, придумав, як уникнути покарання в разі перевищення швидкості.

На своєму кросовері він заклеїв папером частину номерного знака. Утім, про досконалість такої системи говорити зарано. З одного боку, вона дійсно не дозволяє камері зафіксувати номер автівки, а з іншого, працювати вона буде «до першого патруля». І такі випадки непоодинокі, автолюбителі частенько використовують затемнюючи засоби, або й взагалі зафарбовують номери. Цікаво: як нещодавно встановлені камери автофіксації визначатимуть такі автівки?

Як би там не було, а такі методи цілком здатна «врятувати» від фіксації перевищення швидкості. Однак, так ʺдовго не протягнешʺ. Копи запевняють, і до таких хитрощів готові.