«Нова пошта» та коронавірус: що буде з посилками з Китаю

Найбільший недержавний поштовий оператор України розповів, як буде працювати з AliExpress

«Нова пошта Інтернешнл» не має наміру припиняти доставку товарів з Китаю в Україну і в зворотному напрямку. Про це повідомили в компанії, відзначивши, що посилки з цієї країни доставляються українським одержувачам в звичайному режимі.

Клієнтам найпопулярнішою китайської онлайн-майданчики потрібно вказати сервіс доставки AliExpress Standard Shipping. Потім в меню вибрати з переліку найближче відділення «Нової пошти».

Спалах епідемії коронавируса ускладнила роботу з китайськими замовниками для українських підприємців. В «Новій пошті» відзначили, що вона як і раніше приносить відправлення в цю країну. Але локальна доставка в межах самого Китаю може відбуватися із затримками, передає UBR.ua.

«Це пов’язано з обмеженнями роботи китайських компаній у зв’язку з коронавірусів. Ми попереджаємо своїх клієнтів про можливі затримки при відправленні посилок», — пояснили в «Новій пошті».

У компанії утрималися від оцінок того, наскільки спалах захворюваності коронавірусів вплинула на поштовий обіг. У січні-лютому традиційно знижується кількість посилок з Китаю — це пов’язано зі святкуванням Нового року за місячним календарем. В цей час місцева бізнес-активність помітно знижується. До того ж через епідемію коронавируса деякі китайські постачальники відвантажують товари з затримками.