Очільник Миколаївської ОДА Віталій Кім заслуховує звіт голів РДА

На цьому тижні голова обласної державної адміністрації Віталій Кім заслуховує усіх голів районних державних адміністрацій Миколаївської області.

Так, голова ОДА заслуховує звіт щодо виконання головами РДА їх основних функцій та показників соціально економічного розвитку територій, які їм підпорядковуються, та загальний звіт щодо діяльності районних адміністрацій у 2020 році.

Таким чином голова ОДА має намір персонально побачити результати роботи кожного із голів райдержадміністрацій.

Віталій Кім зазначив, що дана робота також проходить в рамках майбутніх змін у структурі районних адміністрацій.

«Пріоритетне завдання — провести реформу з мінімальними втратами. Лише на минулому тижні Кабінет міністрів прийняв постанову, якою ми будемо керуватися у реорганізації РДА. Цей процес, займе час, включаючи попередження, роботу з профспілками, поетапну передачу повноважень. Тобто, завдання при реорганізації РДА — щоб люди не постраждали під час передачі функцій і повноважень», — сказав очільник ОДА.

Нагадаємо, що рішення Кабінету Міністрів України від 16 грудня про створення нових РДА дає можливість органам державної влади та обласним державним адміністраціям почати підготовчу роботу по створенню і реорганізації районних державних адміністрацій.

Так, процес реорганізації РДА координуватиме обласна державна адміністрація.

У своїй діяльності новосформовані районні державні адміністрації керуватимуться чинним законом України «Про місцеві державні адміністрації».

Голів новостворених райдержадміністрацій призначає Президент України за поданням Кабінету Міністрів України.

Найближчим часом Уряд України визначить структуру та чисельність працівників РДА. Після цього буде сформований новий склад РДА на місцях, які забезпечать взаємодію з новообраними районними радами.

Джерело