Офіс ГПУ вирішив закупитися туалетним папером і рушниками на 390 тисяч

Делікатний бізнес: «туалетний» бум дійшов і до Офісу генпрокурора, там вирішили «затаритися» туалетним папером трьох видів.

Стало відомо, що «туалетний» бум дістався і до Генеральної прокуратури України, яка вирішила «закупитися» і запастися на кілька місяців вперед особливо затребуваним останнім часом товаром — туалетним папером.

Страх перед епідемією COVID-19 охопив не тільки простих громадян, а й представників Генеральної прокуратури України. Поточна ситуація спровокувала грандіозну покупку, яку вирішили собі дозволити працівники прокуратури. Завдяки системі державних закупівель ProZorro стало відомо про тендер, який оголосило відомство в паніці перед інфекцією. Про це пише ГолосUA.

Новий тендер, який проводить Офіс генпрокурора, дозволить закупити десятки тисяч рулонів туалетного паперу, а також паперових рушників і серветок. При цьому загальна вартість покупки, яку має намір здійснити прокуратура, дорівнює 390 тисячам гривень.

Відомо, що конкурс був оголошений Офісом генерального прокурора ще 27 березня, а підсумки тендеру будуть оголошені 14 квітня після проведення відповідного аукціону.

Що Офіс хоче купити:

відповідно до тендера, відомство має намір придбати 36 тисяч рулонів звичайного «Обухівського» туалетного паперу;

900 упаковок двошарового туалетного паперу DoDomy — по 4 штуки в упаковці, які в сумі складуть 36,9 тисяч рулонів;

також 200 упаковок тришарового туалетного паперу Zewa Delux;

5 600 упаковок паперових рушників і 2 000 пачок серветок.

Ну що тут скажеш, з усього вищеперерахованого ідеально підходить відоме мудре прислів’я: «у страху очі великі» — яка, дуже доречно, характеризує поточну ситуацію.