Останній пленарний тиждень: які закони розглянуть депутати

Під час Погоджувальної ради керівництво Ради розповіло про ключові законопроекти, які має розглянути парламент.

13 січня під час Погоджувальної ради керівництво Ради зосередилося на ключових законопроектах, які має розглянути парламент до кінця другої сесії.

Про це повідомляє Судово-юридична газета.

Як відомо, спливає друга сесія Верховної Ради України IX скликання, і поточний тиждень стане останнім пленарним у ній. Третя сесія розпочнеться вже 4 лютого 2020 року.

Заплановано підтримати проект закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) №2598, внесений Президентом Володимиром Зеленським 27 грудня на заміну попередньому, та направити його до КСУ.

Також щодо законопроектів про внесення змін до Конституції, планується розглянути в першому читанні законопроект про внесення змін до Конституції України (щодо скасування адвокатської монополії) №1013.

Крім того, в першому читанні парламент планує розглянути законопроект №1028 про внесення зміни до статті 85 Конституції України (щодо консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів Верховної Ради України).

Парламент також планує розглянути великий блок щодо соцзабезпечення військовослужбовців і запуск програми кредитування для підприємців, які повертаються в Україну.

«Цього тижня також запланований великий блок щодо інтелектуальної власності», — додав Руслан Стефанчук.