Порошенко знову проігнорував допит. Застосують примусовий привід

Порошенко не з’явився на допит у ДБР – чи буде примусовий привід?

П’ятий президент України, а нині депутат Верховної Ради лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко знову без поважних причин не прийшов на допит до ДБР, який повинен був відбутися 21 січня у визначений у повістці час – о 10:30. У зв’язку з цим у Бюро готуються до примусового приводу екс-президента України. Про це заявив начальник відділення центрального апарату ДБР Олег Корецький.

За словами слідчого ДБР, п’ятий президент мав з’явився на допит як свідок, але не прийшов і не повідомив причину неявки.

«Порошенко не з’явився без поважних причин, хоча повістки направлялися в порядку, встановленому кримінально-процесуальним кодексом за адресою його місця проживання, за адресою його реєстрації і за місцем роботи у Верховній Раді. Тобто він був належний чином повідомлений. Крім того, вчора, коли він з’явився без попередження і без виклику до ДБР, йому також було повідомлено про необхідність з’явитися сьогодні для допиту в якості свідка. Однак він без поважних причин не з’явився на допит. Відповідно слідчими зараз готуються матеріали для виконання примусового приводу Порошенка», – цитує портал «Страна» слова Корецького.

Як повідомляв  Rabinovich TV , ДБР через Facebook, та свій веб-сайт у YouTube вчергове викликало Порошенка на допит у якості свідка . Зокрема, слідчий чекає екс-президента у справі про можливу держзраду при підписанні Мінських угод.

Нагадаємо, 10 грудня Державне бюро розслідувань відкрило провадження через можливу державну зраду Петра Порошенка під час підписання Мінських угод у 2015 році.

До слова, вчора адвокат Порошенка Ігор Головань повідомив, що колишній глава країни нібито скасував свій візит до Швейцарії і приїхав до ДБР 20 січня, щоб отримати повістку на допит в якості свідка на 24 січня у справі щодо (Мінських домовленостей) на 30 січня у справі щодо (моряків) і на 11 лютого в справі про (судову реформу). Також Головань уточнив, що на 21 січня Порошенко повістки не отримував.