Рабінович: Я щасливий бути в списку, де Порошенко – чесний, а я – ні

Народний депутат Вадим Рабінович відреагував на «Рейтинг брехунів і маніпуляторів 2019 року».

У ряді ЗМІ активно обговорюється так званий «Рейтинг брехунів і маніпуляторів 2019 року», складений громадською організацією VoxUkraine і фактчекінговий проект VoxCheck. Для цього рейтингу, який очолили лідери «Опозиційної платформи – За життя», Порошенко і Тимошенко, фактчек-проект моніторив українських політиків з 29 серпня (з першого дня роботи Верховної Ради нового скликання) і до кінця 2019 року.

Цей так званий рейтинг в прямому ефірі телеканалу NewsOne прокоментував народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.

«Я вже третій день читаю «рейтинг брехунів», який поширює пінчуківсько-соросівсько-коболевська контора. Другий рік поспіль я в ньому займаю перше місце. Так ось в минулому році найчеснішим був Порошенко, а нечесним – я. В цьому році я знову самий нечесний, а найчесніші – «слуги народу». Укладачі рейтингу стверджують, що моя нечесність в тому, що «він (Вадим Рабінович – ред.) лякає українців наслідками продажу землі, а насправді «це добре». І друге: «він розповідає, як багато ми повинні МВФ, а ми повинні менше». Так ось для вас, сволота, я повторюю: ви продаєте українську землю, прекрасно розуміючи, що це крах державності, а мені розповідаєте, що я не те кажу?! Ви на підгодівлі у Сороса і МВФ!» – обурився політик.

Вадим Рабінович звернув увагу українців: «Дивіться, Зеркаль влаштувалася в «Нафтогаз». Лещенко та Найєм отримують по 100-200 тисяч! За що?! За те, що консультують, як вбити Україну?.. Не може навіть найвища зарплата бути вище, ніж 10 прожиткових мінімумів! І ми подали відповідний закон, ми будемо його просувати! Що ж стосується мого місця в рейтингу… я щасливий, що потрапив в список, де Порошенко – найчесніший, а я – ні. Значить, правильно роблю свою роботу!»

Як повідомляв  Rabinovichtv , раніше народний депутат Вадим Рабінович застеріг українців «якщо іноземцям продадуть землю і вони під нею щось знайдуть, то виявиться, що володіти копалинами будуть вони, а не ми».