Рабінович: Може, вистачить клоунадою займатися? Миру до сих пір немає!

Нардеп Вадим Рабінович нагадав давно сказані ним слова: Володимир Зеленський буде або хорошим президентом, або останнім президентом України

 

 

Те, що сьогодні відбувається в Україні, можна назвати клоунадою. Владі час зрозуміти, що країна — це не «95 квартал», це не концерт! Миру як не було, так і немає!

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович.

«Виступив Президент України Володимир Зеленський і сказав: «Ось-ось відбудеться зустріч в Нормандські форматі». Через пару годин виступив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков і завив, що, мовляв, це смішно і близько нічого такого не обговорювалося. Може, вистачить клоунадою займатися, адже в твоїх руках доля країни і народу! Це не «95 квартал», це не концерт! Миру як не було, так і немає!» — обурився політик.

Співголова партії «Опозиційна платформа — За життя» нагадав давно сказані ним слова: Володимир Зеленський буде або хорошим президентом, або останнім президентом України.

«Подібні досліди над країною необхідно припинити, потрібно провести референдум і перейти до парламентської форми правління, і «Опозиційна платформа — За життя» обов’язково доб’ється відповідного волевиявлення. Нагадаю, до речі, що закон «Про референдум» і «Про народовладдя» Президент України Володимир Зеленський обіцяв провести через Верховну Раду ще під час своєї президентської кампанії», — зауважив народний депутат.

Прокоментував Вадим Рабінович і так звану «епоху бідності».

«Нам обіцяли, що прем’єр-міністром стане «видатний економіст». А що ми отримали? Отримали те, що спочатку привели одного полудурка на самокаті, зараз — інший вже», — звернув увагу народний депутат.

Політик упевнений, що сьогодні українці пов’язують всі свої надії з партією «Опозиційна платформа — За життя».

«Ми це бачимо по рейтингам. У нашої політичної сили підтримка вже на рівні 22-23%, в той час як у «Слуги народу» — 27-28%. І, я думаю, що скоро наш рейтинг буде ще вище! Проте, хочу заявити, що влада вже не просто стурбована зростанням популярності нашої партії, влада виділила 25 млн доларів на розкол «ОПЗЖ». Провладна команда і деякі посольства шельмують нас і окремо Віктора Медведчука, тому що ми хочемо миру і не даємо хабарі західним дипломатам. Їм потрібна бідна країна, Супрун на чолі «убитого» МОЗ, корупціонери «новаки» на чолі наших держкомпаній!» — резюмував Вадим Рабінович.