Рабінович: ОПЗЖ блокуватиме роботу Третьякової до її відходу з Ради

Нардеп Вадим Рабінович зробив невтішний висновок: «слуги», що перетворилися в панів, «хочуть скоротити населення України», та навіть не соромляться цього

Ні за одне з скандальних звинувачень народний депутат, член фракції «Слуга народу» Галина Третьякова поки не вибачилася. Принаймні, в опозиції їх не почули.

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович в ексклюзивному коментарі телеканалу «112 Україна».

«Я не чув, щоб народний депутат від фракції «Слуга народу» Галина Третьякова вибачалася за свої висловлювання. Після свого хамської, ідіотської і профашистської заяви вона абсолютно впевнена в своїй правоті. Під час мого виступу з парламентської трибуни вона щось там підгавкувала, потім і сама піднялася з промовою. Та й мова йде навіть не про неї — з цією людиною все ясно і говорити з нею нема про що. Мова ж про те, що Третьякова — одна з ключових гравців команди «слуг народу», вона — голова профільного комітету Верховної Ради України. Вона сказала те, про що говорять між собою «слуги». І завдяки їй тепер ми знаємо, про що вони насправді думають», — звернув увагу політик.

З усього почутого Вадим Рабінович зробив невтішний висновок: «слуги», що перетворилися в панів, «хочуть скоротити населення України».

«Я говорив і ще раз повторюю: з Міжнародним валютним фондом підписаний секретний меморандум про зниження населення України до 10 млн осіб. І зараз «слуги» займаються втіленням цього. Підтвердження тому — заява Третьякової про те, що бідних людей потрібно стерилізувати, оскільки у них з-за бідності народжуються не такі хороші діти. Вдумайтеся, український народ! Після слово «стерилізувати» вона все ще перебуває в Раді, вона — один з лідерів «слуг» і вони не збираються її прибирати! За що це нам!» — обурився Вадим Рабінович.

За словами народного депутата, він звертався з цього приводу до представників монобольшості і говорив їм: «Хлопці, якщо ви не реагуєте на такий фашистський виступ, то ви — посібники фашистів. У відповідь вони сміються і кажуть: вона — хороша людина… Чим вона «хороша»? Тим, що закликає бідних українців, які зубожіли через цю владу, стерилізувати? Вдумайтеся!»

Співголова партії «Опозиційна платформа — За життя» вважає, що «з цими «слугами» не можна нормально розмовляти — вони нахабно дивляться в очі і брешуть, вони рік тому розповідали нам про «нове життя», про «нові віяння», про «нових осіб», а тепер хочуть нас всіх стерилізувати!»

Обурює Вадима Рабіновича і відсутність реакції на скандальні заяви «слуги» Третьякової і з боку Президента України.

«Нещодавно він назвав Третьякову «торпедою», але не сказав, чи буде через цю «торпеду» підвищуватися або знизиться рейтинг його партії. І взагалі яка «торпеда»? Що за відосікі? Та мені взагалі наплювати, «торпеда» вона, «корабельна сосна» або «підводний човен»! Я чую від голови парламентського комітету про те, що люди, які заробляють мало, повинні бути стерилізовані. Яка «торпеда» ?! Вона говорить те, про що думаєте ви. Тому ви повинні або визнати її правоту, або ж виключити її з партії, з фракції — і прибрати з комітету!» — закликав народний депутат.

Він щиро не розуміє, чому всі, хто мали відвернутися від Третьякової, продовжують з нею вітаються і цілуватися.

«Виходить, що ви такі ж, як і вона! Вона — член фракції Зеленського, а Офіс президента мовчить! Напевно, слід чекати «відосіка» перед місцевими виборами про «торпеди», «діджіталізаціі», «космічні кораблі»», — припустив Вадим Рабінович.