Рабінович: Після перемоги на дострокових виборах «ОПЗЖ» поверне землю!

Обіцянки влади про те, що референдум з продажу землі іноземцям то буде проведено, — це чергові ігри «наперсточників».

Обіцянки влади про те, що референдум з продажу землі іноземцям то буде проведено, — це чергові ігри «наперсточників». 

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу NewsOne.

Політик упевнений, що «представники нинішньої провладної команди прекрасно розуміють: в нинішніх умовах референдум взагалі провести неможливо».

«Більш того, з огляду на швидкість поширення коронавірусу, ніхто не розуміє, що відбувається в Україні і в світі. Тому сьогодні влада може пообіцяти що завгодно! Вони продали землю, а тепер намагаються пом’якшити удар! Ті ж «слуги народу» розповідають саме різне. Наприклад, «слуга» Максим Бужанський, начебто нормальний чоловік, сказав: «Голосування разом з фракцією Порошенка за закон про продаж землі — це у нас одноразова акція, насправді ж ми з різних політичних платформ. А ось якщо ми коли-небудь ще синхронно з Порошенком проголосуємо, то тоді вважайте нас…» І тут згадуються різні прислів’я з приводу «один раз — це не…». Я вважаю, що продаж української землі, проголосована разом з Порошенком, — це вже злочин!» — підкреслив Вадим Рабінович.

У будь-якому випадку народний депутат впевнений: «Кінця року епідемія пройде, ми зробимо чергові висновки щодо політики нашої влади, підемо на місцеві вибори, згадаємо, хто продав українську землю, і зробимо правильний вибір! А вже в наступному році (на правах місцевої Ванги я вам скажу), пройдуть позачергові парламентські вибори, після яких ми — партія «Опозиційна платформа — За життя» — скасуємо цей злочинний, антиукраїнський закон про продаж української землі, разом з реформою Супрун. І все різко зміниться!»

До речі, про медичну реформу. Співголові партії «Опозиційна платформа — За життя» вже зрозуміло, що за людина очолила Міністерство охорони здоров’я України.

«Коли новообраний міністр охорони здоров’я заявив, що він «має намір продовжити успішну реформу Супрун», особисто мені все стало зрозуміло. Як то кажуть: чим такої міністр, так краще вже ніякого… Не ображайтеся на мене, пан новий міністр, але я кажу правду! Я виходжу з того, що ви, новий пан міністр, сказали. А чи дійсно новий глава МОЗ буде продовжувати політику попередниці Супрун, я не знаю», — зізнався Вадим Рабінович.

У будь-якому випадку, продовжив політик, у кожного народу є право на опір.

«Нашу землю продали, а на вулицю ніхто не вийшов — немає ні Майдану, нічого! Так, влада вибрала такий момент, коли ми навіть ми не можемо привести своїх прихильників під Верховну Раду, щоб захистити нашу землю і систему охорони здоров’я. Але ж тільки ми збиралися привезти близько 100 тисяч наших прихильників! Але пандемія зіграла на руку владі. Це, мабуть, диявольський план, який ще отримає оцінку суспільства », — впевнений народний депутат.

«Так, ми голосували за закони, пов’язані з боротьбою з коронавірусом, хоча і в них є дуже багато підводних каменів — з плачем, зі скрипом в серці, але ми підтримали ці закони, щоб хоч якось допомогти країні, незважаючи на наші політичні протиріччя з «слугами»», — нагадав Вадим Рабінович.

У будь-якому випадку політик закликав українців не впадати у відчай.

«Нічого страшного! Ми не будемо влаштовувати майдани, думати влаштовувати революції, а ще раз підемо на вибори і спробуємо витягнути щасливий квиток. Наприклад, я, користуючись своїм авторитетом і впливом, після перемоги політичної партії «Опозиційна платформа — За життя» на виборах остаточно визначився зі своєю роллю у майбутній системі влади. Я хочу зайняти пост генерального прокурора і довести всім, що мої слова не розходяться з ділом. І ви побачите, як протягом двох тижнів всі, хто голосував за продаж землі України, всі, хто вивозив мільярди, повернуть вкрадене і понесуть покарання! До того ж, я пишаюся своїми партійцями, які сьогодні працюють на благо країни — ми йдемо правильною дорогою, і ми обов’язково переможемо на наступних виборах! » — резюмував Вадим Рабінович.