Рабінович: Треба змінювати чиновників, які присмокталися до годівниці!

Сьогодні всі факти говорять про те, що влада хоче зробити з України колонію.

Некомпетентність нинішнього уряду видно кожному українцю. Кожен з нас розуміє, що «соросовська банда» прийшла до влади лише для того, щоб грабувати країну. І завдання політичної сили «Опозиційна платформа – За життя» – цьому протистояти.

Про це заявив народний депутат України, співголова «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович на прес-конференції за підсумками робочої поїздки керівництва фракції «Опозиційна платформа – За життя» в Полтаву.

Політик вважає, що «всім нам потрібно зрозуміти: без зміни уряду, економічного курсу, без відділення від всеукраїнської годівниці паразитів, яких понавозили в нашу країну, ми нічого з вами не побудуємо».

«А то, що прем’єр-міністр Гончарук ображав президента – це показує його людські якості!.. Тому нехай самі оцінюють свого прем’єра, якого призначили, а ми підтримаємо вже новий уряд, тому що нинішній ми не підтримували і не станемо підтримувати», – підкреслив Вадим Рабінович.

Співголова «Опозиційної платформи – За життя» також нагадав, що очолювана ним фракція подала на розгляд Верховної Ради України документ, яким пропонує визнати недійсною програму Кабміну, оскільки «вона виявилася липовою, але на ній тільки й тримається нинішній склад уряду».

«Ми вимагаємо повернути країну в початкову точку – «уряд геть!». Давайте формувати новий!» – закликав Вадим Рабінович.

Жорстко розкритикував політик і бажання вищих чиновників підвищити собі зарплати і виписати премії, назвавши це «глобальним цинізмом».

«Глава «Укрпошти» отримує зарплату в два рази більшу, ніж президент США. Вдумайтеся! Аферист Айварас Абромавічус, який повернувся в Україну і очолив «Укроборонпром», отримує зарплату порівнянну з зарплатою Дональда Трампа. При цьому вчителям, яким нинішня влада на виборах обіцяла зарплату в 4000 доларів, ні копійки не дали», – обурився Вадим Рабінович.

«На жаль, в прямому ефірі неможна говорити те, що думають про цю владу вчителі. Але якщо все ж спробувати підібрати слова, то це схоже на знущання над учительською професією. І коли наступного разу виборці підуть на виборчі дільниці, то обов’язково повинні згадати про ці 4000 доларів для вчителів, сказати про владу відповідні слова і проголосувати так, як потрібно, – щоб ми, нарешті, почали будувати країну!», – закликав народний депутат .

Окремо Вадим Рабінович торкнувся «мовного питання». В контексті цього він повідомив, що «Опозиційна платформа – За життя» «не просто плаче і переживає, а робить свою парламентську роботу».

На підтвердження цього парламентарій повідомив про досягнуту з «Слугами народу» домовленість створити робочу групу, яка розгляне мовні протиріччя.

«Для розуміння: мальтійською мовою газету можна видавати, а російською не можна?! Це безумство і знущання над російськомовним населенням!.. Не знаю, яких результатів досягне ця робоча група, але ми будемо працювати і спробуємо довести тим, хто сам розмовляє російською: не можна накидати намордник на інших», – резюмував Вадим Рабінович.