Рабінович — владі: Україна не любить фашизм, і ви побачите на виборах!

Минулий тиждень остаточно довів, що ті, хто називають себе «Слуги народу», більше не слуги, а вже пани.

Це довела заява народного депутата, члена фракції «Слуги народу», голови профільного комітету Галини Третьякової про те, що люди, які небагато заробляють, не повинні мати дітей — їх треба стерилізувати.

Про це заявив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович, виступаючи з парламентської трибуни у вівторок, 30 червня.

«Панове, я розумію, чого ви хочете — щоб розмножувалися тільки ви. Але більш фашистської і паскудної термінології ніхто в нашій країні не застосовував! І якщо Третьякова залишиться в цьому залі, якщо вона залишиться головою комітету в українському парламенті, — це не просто буде ганьбою для Верховної Ради — це остаточно доведе, що ви такі ж, як вона, і поділяєте її погляди! А ті, хто поділяє фашистські погляди, є, вибачте, фашистом!» — звернувся до представників монобільшості парламентарій.

Втім, продовжив Вадим Рабінович, і це не всі прояви фашизму в Україні. Як приклад політик навів звіряче побиття активіста, представника опозиційної «Партії Шарія» Микити Роженка.

«Людина при смерті, вся країна в шоці, ви мовчите, президент мовчить. Зрозуміла ваша філософія: яка різниця «слугам», які перетворився в панів, що там з холопами відбувається!..»- зауважив Вадим Рабінович.

Крім того, за словами парламентарія, «в кожній області націоналісти відзначилися походами в прийомні партії «Опозиційна платформа — За життя» та інших опозиційних партій, не згодних з думкою націоналістів, фашистів і нашої влади…»

«Ви зрадили своїх виборців, зрадили країну, і прощення вам не буде! Ви побачите результат ваших дій на місцевих виборах. Україна в більшості своїй не любить фашизм — і ви це побачите!» — пообіцяв представникам влади Вадим Рабінович.

Звернув увагу співголова фракції «Опозиційна платформа — За життя» і на ще один важливий момент.

«Ми разом з Віктором Медведчуком були в Москві в пошуках миру. Там у присутності кореспондентів провідних телекомпаній Росії ми сказали, що «Крим — це Україна!». Це основна теза, яку ми просили запам’ятати з вуст представників нашої партії. А тут — в Україні — президент, вітаючи народ з Днем Конституції, забуває про Крим», — звернув увагу політик.

«Не по тим кримінальні справи ви відкриваєте, панове! Ви продаєте землю, знищуйте інакомислення, вбиваєте телеканали, які вам не подобаються, подаючи закон «Про ЗМІ» разом зі своїм новим міністром, який «відпиляв» собі шматок від Одеської кіностудії. Ви вбиваєте людей — і всі повинні мовчати! Ви вбиваєте країну — і всі повинні мовчати! Але ми мовчати не будемо! Ми відповімо на виборах — і ви це відчуєте!» — підкреслив Вадим Рабінович.

Народний депутат закликав усіх — і колег по парламенту, і пересічних українців — побачити все те, що відбувається сьогодні.

«Досить тішити себе ілюзіями — треба дати чітку, реальну відповідь «слугам», які вмить перетворилися на панів, що пани в Україні не приживаються!» — резюмував Вадим Рабінович.