Рябошапка втік із України через коронавірус

Поки в країні «гуляє» коронавірус: стало відомо, куди «рванув» колишній генеральний прокурор України Руслан Рябошапка.

Отже, в даний момент знаходиться у Франції, де у його родини є приватна власність. Про це стало відомо з інтерв’ю, яке розміщене на порталі gordonua.com. Серед іншого Рябошапка розповів про ситуацію в країні, де його застав карантин.

«Людей і автомобілів на французьких вулицях практично немає. Населення дуже принципово ставиться до жорстких заходів карантину: починаючи від дистанції між людьми і до правила «залишайся вдома». І поліція дуже жорстко контролює виконання цих правил», — заявив Руслан Рябошапка.

Що стосується настроїв в суспільстві, то за словами екс-генпрокурора, паніки у людей немає, продукти в магазинах — в наявності.

«Ніхто магазини не «виносить». «Люди довіряють владі і складається враження, що керівництво країни розуміє, що воно робить», — резюмував свою оцінку ситуації у Франції колишній головний прокурор України.

До слова, згідно з декларацією екс-генпрокурора, Рябошапці пощастило з дружиною – у неї багато нерухомості у Франції.

Зокрема, у Франції в маленькій комуні Ла-Ванзеє у генерального прокурора України Рябошапка є будинок. Вартість будинку — € 444 тис, пише «Укрінформ». Нерухомість була куплена трохи більше трьох років тому, а його власницею зазначена дружина чиновника — Олеся Бартовщук. Будинок розташований на вулиці Садовій (Rue des Jardins). Живе в ньому дружина глави ГПУ разом з трьома синами — Тимуром, Лукою і Марком, які народилися у Франції і є громадянами цієї країни.

Двоповерховий будинок (за французькими стандартами — одноповерховий) має площу 145 квадратних метрів.

На першому поверсі розташована вітальня і ігрова зона для дітей. На другому — дві спальні і дитяча кімната. 

Як повідомляли  Rabinovich TV,  5 березня Верховна Рада висловила недовіру генеральному прокурору Руслану Рябошапці, який втік з засідання Ради. За проект постанови №3154 проголосували 263 депутати при мінімально необхідних 226. Згідно з Конституцією, висловлення недовіри генпрокурору є наслідком його відставка.