Стало відомо, хто найчастіше вмирає від коронавірусу

Найбільша кількість летальних випадків сьогодні реєструється у хворих з цукровим діабетом, повідомили в Міністерстві охорони здоров’я

Найбільша кількість смертей від коронавирусной інфекції, якою в Україні заразилися 669 осіб, зафіксовано серед хворих з цукровим діабетом. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Найбільша кількість летальних випадків сьогодні реєструється у хворих з цукровим діабетом. Ми ще раз підкреслюємо, що люди похилого віку, особливо з хронічними захворюваннями, особливо із захворюваннями, які пригнічують імунну систему, сьогодні знаходяться в групі ризику», — сказав він.

Заступник міністра підкреслив, що саме в групі ризику найбільша ймовірність розвитку важких ускладнень коронавирусной хвороби і велика летальність.

Як повідомляв RabinovichTV , також Ляшко заявив, що препаратами від коронавірусу будуть забезпечені всі , хто цього потребує. Він додав, що всі дози препаратів, клінічні показники найближчім часом будуть у наказі МОЗ.