В Україні запустили кампанію психологічної допомоги під час пандемії

Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні, разом з дизайнерами, створило серію мініпостерів «Будь ласка, закривайтесь маскою, але не закривайтесь у собі» в рамках соціальної кампанії про психологічне здоров’я.

За словами організаторів, плакати дружньо нагадують про необхідність одягнути маску, а також поширюють інформацію про доступну психологічну допомогу для всіх, хто її потребує.

Кожен постер містить позитивно інтерпретований ілюстратором образ медичної маски, та заклик закриватися маскою, але не закриватись у собі.

«Можна по-різному нагадати людині одягнути маску у публічному місці. Можна нагримати й зіпсувати настрій. Можна надрукувати щось стандартне, що роздратує або залишиться непоміченим. А можна — звернутися до людей людяно. Щоб стало приємніше і світліше у часи, коли непросто нам усім», — йдеться у поясненні організаторів кампанії.

«Люди часто й за нормальних умов не приділяють належну увагу цьому питанню (психологічному здоров’ю – ред.), а в пандемію тим більше лишаються сам на сам із тривогами, страхом захворіти, переживаннями за близьких чи непевне майбутнє. Ізольовані від оточуючих, закриваються у собі й мовчки потерпають від проблем», – повідомляють організатори.

Також участь у розробці постерів взяли агенція social impact комунікацій plusone та клубом ілюстраторів Pictoric. Макети плакатів можна завантажити, роздрукувати та розмістити у публічному місці.

«Таким чином більше людей зможуть дізнатись про існування гарячої лінії та звернуться по безкоштовну допомогу».

На «гарячу лінію» емоційної підтримки можна зателефонувати за номером: 0 800 211 444. Усі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів на території України безкоштовні, а спілкування з психологами відбувається конфіденційно.

Джерело