У Порошенка відреагували на «примусовий допит» у ДБР

П’ятий президент України Петро Порошенко не прийде на допит в Державне бюро розслідувань – адвокат.

П’ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко не піде на допит у Державне бюро розслідувань, який призначено на вівторок, 30 червня. Про це повідомив його адвокат Ігор Головань.

Він наголосив, що Порошенко не отримував викликів на допит «у передбаченому законом порядку».

«Відосики», оголошення на сайтах і парканах ми не сприймали і не сприйматимемо. Тому 30 червня допиту не буде. Допит відбудеться 1 липня», — написав Головань. 

До слова, сьогодні Порошенка мали допитати як підозрюваного у справі про призначення заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. 10 червня у межах цієї справи Порошенку вручили підозру.

Як повідомляв  RabinovichTV , ДБР викликало Порошенка на новий допит. Навіть оприлюднило повістку екс-президентові,  допит мав відбуватися у рамках провадження 62019000000000753. Раніше екс-заступник голови Адміністрації президента часів Януковича Андрій Портнов заявляв, що це провадження відкрили за його зверненням. Порошенка звинувачують у захопленні державної влади і невиконанні рішення суду під час призначення членів Вищої ради правосуддя (ВРП).