У ще одного нардепа коронавірус, засідання Ради перенесли

Коронавірус «косить» депутатів: позачергове засідання переносять. Причина – депутати бояться приходити в Раду.

Позачергове засідання Верховної Ради не відбудеться у четвер, 26 березня. Про це із посиланням на джерело у парламенті пише «Інтерфакс-Україна».

«У четвер не буде. Швидше за все, у суботу», — сказав співрозмовник.

Водночас колишній народний депутат Сергій Лещенко написав у Telegram, причина полягає в тому, що багато депутатів бояться приходити в Раду через коронавірус.

«Засідання Верховної Ради, заплановане на четвер, переноситься. Попередньо – на суботу. Вирішать у п’ятницю на зборах фракції «Слуга народу». Причина – боязнь багатьох депутатів приходити в Раду через коронавірус. Кількість хворих нардепів уже складно порахувати, мінімум – 5. У вівторок підтвердився коронавірус у позафракційного депутата Сергія Рудика», – повідомив Лещенко.

Також варто зазначити, що Рудик сидить у парламенті поруч із зараженим раніше коронавірусом Сергієм Шаховим.

Водночас, джерела УП у фракції «Слуга народу» підтвердили перенесення засідання Ради. Кажуть, поки переносять на суботу через неготовність законопроектів щодо соціального забезпечення, економіки і перерозподілу бюджету. Їх треба ще обговорити.

«Досі немає жодного зареєстрованого законопроекту – більшість з‘явиться завтра. Плюс Кабмін має внести зміни до бюджету. Це теж все буде завтра до вечора», — розповів співозмовник.

Як відомо, у понеділок, 23 березня, керівництво Верховної Ради та голови фракцій і груп проводили онлайн засідання погоджувальної ради, де обговорили можливе позачергове засідання парламенту.