З початку кампанії декларування технічна підтримка НАЗК опрацювала понад 10 тисяч звернень

З 1 січня 2021 року технічна підтримка Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) опрацювала 10 170 звернень суб’єктів декларування.

Якщо у вас виникла технічна помилка під час роботи з Реєстром декларацій, перш ніж звертатися до технічної підтримки ви можете скористатися спеціальною формою на сайті. Форма містить відповіді на поширені питання, із якими звертаються суб’єкти декларування: https://bit.ly/3rSwwWp.

Як правильно надсилати лист із технічних питань?

Якщо після ознайомлення із формою ви все ж не знайшли відповіді на своє питання, потрібно звернутися до технічної допомоги за електронною адресою support@nazk.gov.ua або завдяки спеціальній формі.

Про те, як оформити звернення, щоби швидко отримати відповідь на ваше питання розповідаємо далі:

  • направляйте електронний лист із вашої персональної електронної поштової скриньки;
  • у темі листа зазначайте суть вашого питання;
  • у листі необхідно зазначити ваше ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків та викласти суть питання. За необхідності можна додати до листа скріншоти (зображення екрана) з вашою помилкою;
  • не надсилайте декілька однакових листів з одного технічного питання.

Нагадуємо, що з питаннями щодо декларування ви можете звернутися до операторів Контакт-центру НАЗК +38(044)200–06–94 . Консультації надаються в робочі дні з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00.

Весь перелік сервісів НАЗК для декларантів можна знайти за посиланням: https://bit.ly/3qPapis.