Арахамія надав СБУ докази про факти підкупу учасників акцій протесту

Марш на марш: Давид Арахамія передав в СБУ якісь «докази» підкупу учасників акції «Ні капітуляції».

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, як і обіцяв, заявив, що передав в Службу безпеки України (СБУ) докази підкупу учасників акцій протестів проти узгодження «формули Штайнмайера». 

«Так, я вчора (15 жовтня – ред.) передав слідчому (заяву – ред.), підписав папір. Це вже другий за мій парламентський досвід: один у ДБР, а другий у СБУ», – цитує «РБК-Україна» слова Арахамія.

Як відомо, у містах України, Києві на Майдані Незалежності та під Офісом президента пройшли акції протесту проти узгодження «формули Штайнмаєра під назвою «Ні капітуляції», на що очільник партії Володимира Зеленського Давид Арахамія заявив, що, на його думку, деякі учасники акцій отримують гроші за участь у них. Він вважає, що таких людей може бути близько 5%.

При цьому слід зауважити, коли його висловлювання спричинили резонанс у суспільстві, він чомусь приніс вибачення за образу на адресу учасників протесту «Ні капітуляції!», яку він висловив в інтерв’ю виданню «Лівий берег».

«Я хочу прилюдно вибачитися перед усіма учасниками акції «Ні капітуляції!», які прийшли туди за покликом свого серця і душі. У мене не було наміру їх образити, але вийшло так, що я це зробив — за це я вибачаюся», заявив глава фракції «Слуга народу».

6 жовтня на Майдані влаштували віче «Ні капітуляції» проти так званої «формули Штайнмаєра» щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Її учасники виголосили вимоги до влади та пройшли маршем до Офісу президента та Верховної Ради.

1 жовтня 2019-го президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна погоджується на «формулу Штайнмаєра».

Так звана «формула» дуже коротка і передбачає лише, що окупована частина Донбасу має отримати тимчасовий особливий статус у день проведення на цих територіях місцевих виборів. Якщо ОБСЄ визнає ці вибори демократичними, Верховна Рада має закріпити цей особливий статус на постійній основі.

Про виведення військ та контроль з боку України за кордоном до виборів у формулі не йдеться. 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий