Геращенко викликали «на килим» розповісти про «зелених чоловічків»

Народні обранці Верховної Ради дев’ятого скликання ще не встигли й місяця повноцінно попрацювати, як намітилися протистояння. Що відбувається?

Народні обранці Верховної Ради дев’ятого скликання ще не встигли й місяця повноцінно попрацювати, як намітилися протистояння і непорозуміння між провладною партією «Слуга народу» і політичною силою п’ятого президента України Петра Порошенка «Європейська солідарність». Почали кидатися на представників один одного з найменшого приводу. Черговий темою гострої дискусії стало те, що народний депутат Ірина Геращенко порівняла «слуг народу» з «зеленими чоловічками» в Криму.

Зокрема, скандал між представниками «євросолідарності» розгорівся на засіданні під час обговорення законопроекту № 1043. Одіозна Геращенко зазначила, що фракція «ЄС» не згодна з внесенням на розгляд законопроекту, який раніше не був включений до порядку денного.

«У 2014 році Крим захопили  «зелені чоловічки», а зараз вони намагаються забрати парламент!» — заявила вона з трибуни. У відповідь спікер Верховної Ради Дмитро Разумков сказав, що подібні висловлювання і порівняння в стінах законодавчого органу неприпустимі і відключив Геращенко мікрофон. В знак протесту всі нардепи від «Європейської солідарності» піднялися зі своїх місць і підійшли до трибуни.

У зв’язку з цим Комітет з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради запросив на засідання 12 вересня народного депутата від партії «Європейська солідарність» Ірину Геращенко. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

«Друзі, тут мені» слуги «хочуть влаштувати публічну прочуханку за висловлювання і викликають» на килим «. Примітно, що у відповідь на грубе порушення новим спікером регламенту, я виступила емоційно і образно, але чортами нікого не називала, і жодного прізвища чи назви фракції не згадувала. Але, по Фрейду, народ перехвилювався «, — написала вона.

Геращенко підкреслила, що в Україні – свобода слова і свобода вираження. І скористалася нагодою у черговий раз «мокнути» «слуг» за масове кнопкодавство.

«Що я тут можу сказати. У нас поки є свобода слова і свобода вираження. А на місці регламентного і вождів» слуг «, я б зайнялася своїми власними кнопкодавами. Які в перші два дні роботи, після криків — криків про нові обличчя і нової роботі, накнопкодавілі більше за весь попередній парламент. Доведеться завтра написати заяву. Тим більше, що це реальне порушення Конституції і регламенту, а не дитячі образи слуг «, — резюмувала вона. 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий