Кацман: Зеленський залежний від вулиці, що вимагає продовжувати війну

«Заявою в Парижі, про яку пишуть ЗМІ, Зеленський констатує, що він залежний від групи людей або групи політиків, вулиці, яка сьогодні диктує позицію продовжувати війну», — заявив Володимир Кацман

Президент України Володимир Зеленський залежний від вулиці, яка вимагає продовжувати війну, між тим як більшість українців виступає за негайний мир. Таку думку висловив заслужений журналіст України, політичний експерт Володимир Кацман в ефірі телеканалу «112 Україна», коментуючи заяви президента країни в Парижі.

Що сталося? Давайте розберемо по суті. Заявою в Парижі, про яку пишуть ЗМІ, Зеленський констатує, що він залежний від групи людей або групи політиків, вулиці, яка сьогодні диктує позицію продовжувати війну. Так треба розуміти ці слова чи як? Протестуючі мають право на думку: хтось заплутався, не розуміє, хтось заробляє на війні, а хтось робить на ній політичну кар’єру … Я ж знаю настрої більшості людей — 90% людей, нормальних, розсудливих, які розуміють ситуацію, на якій зараз підвисла Україна, — ті прекрасно розуміють, що треба досягати негайного миру. Нехай Мінські угоди погані, я їх не підписував, я їх критикую. Напевно, вони невигідні Україні, але якщо ми їх не виконаємо, то миру в нас не буде. Іншого шляху у нас просто немає! Саміти проходять, а конфлікт залишається, — підкреслює експерт.

Він також заявив, що Володимир Зеленський сьогодні «залежить від думки меншості, яка протестує на Банковій».

Мабуть, акції протесту під стінами Офісу президента не просто вплинули на позицію глави держави на зустрічі з лідерами країн Нормандської четвірки, а ці протести визначили її. І це жахливо, тому що якщо позиція меншості — 8 -10% радикально налаштованих людей — диктує зовнішню політику, то це не демократія. Люди, які голосували за Зеленського і його партію, не думали, що меншість, а не команда президента будуть визначати політику країни. Українці, роблячи вибір на виборчих дільницях, вибирали мир, зниження тарифів, нормальну економіку, голосували проти втечі людей з країни. Якщо Кабмін, Президент і Рада прислухаються до думки меншості, яка, безумовно, має право висловити свою думку, то навіщо ми змінюємо владу взагалі? Навіщо тоді Зеленський звинувачує Порошенка за необдуману політику, якщо сам продовжує його ж політику?- задався питанням експерт.

«Зараз важливо те, як сам Зеленський буде тепер пояснювати виборцям, чому він не досягнув миру, чому він видає за видатні досягнення те, що могло вирішитися само собою. «Розморожування» — це добре, але це ще не весь процес «приготування їжі» потрібно далі «готувати страву», домагатися миру», — резюмував Володимир Кацман.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий