Під Києвом затримали одного з головних бойовиків ІГІЛ

У Київській області Служба безпеки затримала терориста, який займав одну з найвищих посад в ІГІЛ — заступника військового аміра

В Київській області затримали одного з ключових керівників терористичної організації «Ісламська держава». Про це повідомляє прес-служба Служби безпеки України.

Повідомляється, що бойовик ІДІЛ Аль Бару Шишани, який є громадянином Грузії, був затриманий поблизу приватного будинку, де він проживав у Київській області.

За отриманими даними з 2012 року громадянин Грузії на прізвисько Аль-Бара Шишани» обіймав посаду аміра джамаата «Ахадун Ахат» в провінції Латакія Сирійської Арабської Республіки. У 2013 році він зайняв одну з найвищих посад у ІДІЛ — заступника військового аміра, відомого як Абу Умар аш-Шишани».

В 2016 році, після ліквідації останнього, «Аль Бару Шишани» виїхав до Туреччини, де продовжив координувати діяльність терористичної організації. Влітку 2018 терорист незаконно прибув в Україну, використавши підроблений паспорт. На підставі фальшивих документів йому вдалося легалізуватися на території нашої країни.

За інформацією спецслужб, перебуваючи на території України бойовик продовжував координувати діяльність спеціальних організацій ІДІЛ, так званих «Амниятив».

«Проведена портретна експертиза довела, що затриманий іноземець дійсно є розшукуваним лідером «Ісламської держави». Зараз терорист перебуває під екстрадиційним арештом. Перевіряється інформація про його причетність до скоєння злочинів на території України», — зазначили в СБУ.

Читайте нас в Facebook  і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.       

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий