Порядок перетину лінії розмежування на Донбасі: що змінив уряд України

Український уряд вніс зміни в порядок перетину лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях.

Уряд України затвердив новий порядок перетину лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях.Відповідне рішення було прийнято під час засідання Кабміну в середу, 17 липня.

Про це пише АиФ.

У зв’язку з цим жителі тимчасово непідконтрольних територій, а також громадяни, які мають намір перетнути лінію розмежування повинні враховувати нові правила в’їзду і виїзду осіб, а також переміщення товарів.

Зокрема Порядком визначено процедури пропуску осіб та транспортних засобів через лінію розмежування в Донецькій і Луганській областях, видачі дозволів на її перетин, особливостей контролю за в’їздом-виїздом з КПВВ, переміщення гуманітарних вантажів на тимчасово непідконтрольну частину Донбасу, — йдеться в повідомленні міністерства.

Основною зміною є принцип визначення переліку товарів, які можна перевозити через лінію розмежування на Донбасі.

З ініціативи МТОТ до Порядку включена норма, яка передбачає визначення переліку тільки заборонених або обмежених для переміщення товарів. Це означає, що, відповідно до прийнятого Порядку, особи, що перетинають лінію розмежування в Донецькій і Луганській областях, незабаром зможуть перевозити будь-які товари, за винятком обмежених або заборонених до переміщення, — зазначають у відомстві

У міністерстві також додають, що «нововведення дозволить забезпечити права цивільного і задовольнити необхідні потреби».

У МінВОТ додали, що найближчим часом планують розробити перелік таких товарів. Також у відомстві додали, що Порядок перетину лінії розмежування на сході країни розробили відповідно до чинного Закону України.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *