Шнобелівська премія-2019: за що нагородили «вчених-диваків»

У Гарварді вручили Шнобелівську премію 2019.

У Гарвардському університеті вручили Шнобелівську премію 2019 року. В якості призу лауреатам вручили дипломи, пластикові стаканчики і 10 трильйонів зімбабвійських доларів.

Приз миру дістався міжнародній групі вчених з Великобританії, Саудівської Аравії, Сінгапуру і США. Вони спробували виміряти кількість задоволення, що отримує людиною, яка змогла почухати місце, яке свербить.

Премія з медицини дісталася італійському вченому Сільвано гГалосі. Він довів, що піца, приготована в Італії, може захистити від хвороб і смерті від раку травної системи.

Премію за спосіб навчання хірургів за допомогою звукових сигналів, якими обичноучат собак (наприклад, цокання мовою), отримали Карен Прайор і Тереза ​​МакКеон в номінації Приз медичної освіти.

Також були нагороджені біологи , які довели, що мертві намагнічені таргани ведуть себе не так, як живі намагнічені.

Французькі анатоми отримали нагороду за дослідження «асиметрії температури мошонки у голих і одягнених листонош у Франції». Виявляється, що якщо чоловік одягнений, то ліве яєчко зазвичай тепліше, ніж праве.

В галузі хімії приз отримав японських професор за дослідження «Оцінки загального обсягу слини, виробленої за день у п’ятирічних дітей». Одними із суб’єктів дослідження були його сини тридцять років тому.

У номінації «Фізика» нагородили вчених, які дізналися, чому і як вомбати випорожнюються кубиками.

Учені з Нідерландів отримали н агороду в галузі економіки , дізнавшись, які гроші найбрудніше. Виявилося, що найкраще піддаються забрудненню і розвитку бактерій банкноти з Румунії.

Інженер з Ірану Іман Фарабахш був удостоєний премії за апарат для зміни підгузників.

Приз з психології дістався німецькому вченому Фрицу Штрака. Він дізнався, що якщо тримати перо в роті, це викликає посмішку, але насправді людина не стає від цього щасливішою.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий