Шоу-бізнес важливіший ніж робота у ВР: Вакарчука покарали за втечу

Стало відомо, як Вакарчука покарали за втечу із засідання Ради.

Той випадок, коли шоу-бізнес важливіший ніж робота у Верховній Раді. Народний обранець  Святослав Вакарчук  (фракція «Голос») , отримав лише половину заробітної плати за сесійний день від 20 вересня, коли він залишив засідання парламенту для того, щоб встигнути на свій концерт у Мінську (Білорусь).

Такі цифри вказані в Табелі обліку робочого часу народного депутата, що наданий Апаратом Ради на запит «Українських Новин».

Навпроти дати «20 вересня» в графі Вакарчука вказано «4/Н», що означає, що йому були протабельовані 4 робочі години (половина робочого дня), після чого він формально був відсутній на робочому місці.

Як відомо, всі ці перипетії відбулися через те, що 20 вересня народний депутат Святослав Вакарчук втік із засідання Ради, щоб встигнути на свій концерт в Мінську. Цю дії засудили колеги-депутати Вакарчука. Зокрема, народний депутат Максим Бужанський заявив, що Вакарчук після «полум’яної промови про війну, патріотизм і т.д.» втік з голосувань «за закони, що пов’язані з армією, планом оборони країни та іншим».

Пізніше організатори концерту парламентарія засекретили його гонорар за виступ, тоді як сам співак заявляв, що не візьме гроші за виступ.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий