«Слуги народу» розсварилися з прем’єром Гончаруком

Не все спокійно в провладній фракції – сьогодні «Слуги народу» обурилися на прем’єр-міністра Гончарука через те, що він «вламує» голосувати за закон без попереднього обговорення.

На закритому засіданні фракції «Слуга народу» зранку 18 жовтня відбувалися сварки між депутатами та прем’єр-міністром Олексієм  Гончаруком.

Загалом на засіданні фракції обговорювали два питання: законопроект про анбандлінг «Нафтогазу» та розподіл субвенцій на округи між мажоритарниками, повідомляють джерела «Української правди» у «Слузі народу».

«Нашим мажоритарникам розповідали, що ніяких субвенцій не буде, а сьогодні виявляється, що якась робоча група Мінфіну та бюджетного комітету поділили соцеконом за 2019 рік. Фактично 100 «мажорів» залишилося без грошей! Ось вони й обурювалися, сварилися», — зазначив один з депутатів «Слуги народу».

«Була сварка через ГТС. Ми обурювалися, чому прем’єр вламує сьогодні голосувати цей проект без попереднього обговорення. У нас же у фракції є й соціалісти – депутати почали кричати: «Не віддаси національну власність у приватні руки». Олексій їм каже: та це не у приватну власність, це наші міжнародні зобов‘язання», — пояснив уже інший нардеп.

У результаті фракція домовилася з прем’єром ще раз зустрітися та обговорити всі ці питання, а також детально обговорити бюджет на 2020 рік.

Раніше, після години запитань до уряду 18 жовтня прем’єр Олексій Гончарук зібрав фракцію «Слуги народу» у кінозалі Верховної Ради. Депутати сперечалися, коли голосувати закон про газотранспортну систему. 

Читайте нас в Facebook  і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.        

 

 

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий