Тепер будемо задоволені? В Україні з’явиться Служба щастя

В Україні з’явиться Служба щастя. Ось що буде входити в її обов’язки …

У Херсонській області з початку 2020 року почне працювати Служба щастя. Вона стане однією з структур обласної держадміністрації.

Про це сайту «Сегодня» розповів губернатор Херсонської області Юрій Гусєв.

За його словами, поки що йде обговорення — це буде  департамент, управління чи служба.

Схиляємось до того, що все-таки це буде служба, — сказав Юрій Гусєв. — До кінця нинішнього року ми плануємо оголосити відкритий конкурс на керівника цієї служби, почне працювати вона з початку 2020 року. У ній будуть працювати від 5 до 11 осіб.

Співробітники нової структури будуть вимірювати рівень щастя жителів області, керуючись індексом щастя (він відображає рівень добробуту населення і навколишнього середовища), аналізувати отримані дані так, щоб потім враховувати їх при створенні стратегії розвитку галузі та усунення прогалин в роботі інших підрозділів.

Частина методики — це опитування населення, адже вони є одним з методів вимірювання рівня щастя, налагодження постійного зворотного зв’язку і, звичайно, спільна робота підрозділів нашої обладміністрації. За підсумком в нормативних актах будуть прописані ті заходи, які будуть потрібні для поліпшення якості життя людей . Такого в Україні поки ніде нема, — підсумував чиновник.

Як повідомляв RabinovichTV , Україна посіла лише 133 місце з 156-ти в рейтингу найщасливіших країн світу.

Рейтинг вдруге очолила Фінляндія. У трійку лідерів також увійшли Данія і Норвегія. Останнє, 156-е місце, віддали Південному Судану.

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий