В Естонії хочуть скасувати безвіз для українців

Міністр внутрішніх справ Естонії Март Хельме розпорядився з’ясувати, чи можна скасувати безвізовий режим для громадян України.

Міністр внутрішніх справ Естонії, голова Консервативної народної партії Март Хельме розпорядився з’ясувати, чи можна скасувати безвізовий режим для громадян України, які приїжджають до Естонії.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на ERR.

За словами Хельме, представити парламенту відповідні законодавчі ініціативи він має намір вже цієї осені та назвав Україну «тоянським конем».

Троянським конем зокрема і для Росії, тому що ті, хто приїжджають сюди, не стільки українці, як росіяни зі сходу України, зросійщені українці або просто гомо-совєтікуси. Цей міграційний тиск зі сходу на нас дуже сильний, і він продовжує посилюватися, — підкреслив Хельме.

У свою чергу міністр закордонних справ Урмас Рейнсалу підкреслив, що скасувати право безвізового режиму для громадян України неможливо і не в інтересах Естонії.

Одностороннє скасування короткострокового безвізового режиму для громадян України з боку Естонії нерозумне і юридично неможливе, — сказав Рейнсалу.

«Крім виконання Україною об’єктивних умов, це рішення було чітким політичним кроком Євросоюзу, і відмова від нього не відповідає нашим інтересам в підтримці інтеграції України в Євросоюз», — пояснив він.

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий