У Зеленского назвали условия для выполнения Минска и мира на Донбассе

Представник України на переговорах Тристоронньої контактної групи в Мінську висунув ряд вимог, головними з яких є розпуск «ЛНР» і «ДНР» і повне припинення вогню.

Про це повідомила прес-секретар представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер на своїй сторінці в Facebook

Виконання блоку заходів безпеки Мінських угод є ключовим для повернення світу на Донбас. Але, всупереч Мінським домовленостями, НВФ ОРДЛО продовжують систематично порушувати режим тиші уздовж всієї лінії зіткнення, — інформувала Оліфер.

За її словами, українська сторона наполягає на тому, що плановане розведення військ може статися лише за умови дотримання семиденного режиму тиші на ділянках розведення сторін.

Також прес-секретар оприлюднила ряд умов, які озвучила українська сторона, для виконання політичного блоку Мінських угод.

— розпуск «Л/ДНР»;

— повне припинення вогню;

— забезпечення ефективного моніторингу СММ ОБСЄ на всій території України;

— виведення з території України збройних формувань іноземних військ і військової техніки;

— розведення сил і засобів уздовж всієї лінії зіткнення;

— забезпечення роботи Центральної виборчої комісії України, українських політичних партій, ЗМІ та іноземних спостерігачів;

— встановлення контролю над непідконтрольною Україні ділянкою російсько-українського кордону і виконання інших пунктів, передбачених українським і міжнародним законодавством і Мінській угоді.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий