З листопада українці будуть отримувати платіжки без субсидій і пільг

Починаючи з платіжок за жовтень всі пільговики і субсідіанти отримуватимуть повний розмір платіжки без урахування пільг

Українці в листопаді отримають платіжки за комунальні послуги з сумами без урахування пільг і субсидій. Про це повідомили в Міністерстві соцполітики.

Заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко заявив, що це пов’язано з початком другого етапу монетизації субсидій.

«Починаючи з платіжок за жовтень всі пільговики і субсідіанти отримуватимуть повний розмір платіжки без урахування пільг», — сказав чиновник.

Всі розрахунки по оплаті за компослуги будуть проводити органи соцзахисту населення, тоді як раніше це робили комунальні підприємства.

Після розрахунку органи соцзахисту самостійно перераховують кошти, а субсідіанти зможуть їх отримати або на зазначені реквізити, або в «Ощадбанк», який сам проведе оплату за квитанціями.

У Мінсоцполітики додали, що зараз понад 95% субсідіантов отримують кошти на оплату послуг ЖКГ в безготівковій формі — через держбанк. Пільговиків будуть повідомляти про надходження субсидії по SMS.

А всі, хто отримують субсидію «живими грошима» повинні самостійно здійснити оплату згідно з усіма нарахуваннями.

 

Як повідомляв RabinovichTV , з 1 травня 2020 року діятиме новий розмір витрат на оплату житлово-комунальних послуг  для субсидіантів. Зміни торкнуться 150 тис. домогосподарств. На наступний рік в проекті бюджету на програму субсидій закладено 47,6 млрд грн, що співставно з сумою на ці цілі на 2019 рік.

Читайте нас в Facebook  і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.       

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий