Більшість українців обирають справи, а не байдики

Українська платформа для продажів OLX опублікувала аналітичний звіт про захоплення українців. Найприбутковіші хобі для українців – це художня творчість та рукоділля.

Якщо прямо зараз ви перебуваєте в пошуках нового і при цьому не дуже банального хобі, то вперед – нещодавно компанія OLX провела опитування, за результатами якого виявилося, що хобі є у 72,7% українців. І тільки 14% заявили, що не мають ніяких захоплень.

Що стосується найпопулярніших пристрастей, то кожен п’ятий українець займається спортом, один з десяти захоплюється музикою (при цьому більшості досить просто слухати пісні). У п’ятірці найпопулярніших хобі також колекціонування, полювання та риболовля, і творче рукоділля.

За ступенем популярності захоплення розподілилися наступним чином:

спорт – 20,36%;

колекціонування – 14,47%;

полювання та риболовля – 14,31%;

музика – 13,18%;

творче рукоділля – 10,25%;

подорожі – 8,45%;

читання – 7,87%;

танці – 0,75%;

інше – 9,7%.

«Серед тих, хто вибрав спорт, 42% їздять на велосипеді, 17% займаються фітнесом, 12% – футболом. Кожен десятий респондент вибрав для себе більш рідкісні активності: боулінг, американський футбол, автоспорт, спортивний туризм, триатлон і сквош. Серед незвичайних спортивних захоплень історичне фехтування та дрон-рейсинг. Шанувальники спорту досить дисципліновані – 40% займаються більше трьох разів на тиждень, ще 38% – не менше двох. При цьому 4 з 10 тренуються самі, інші – з друзями, тренером, сім’єю», – зазначають аналітики OLX.

Стосовно колекціонування, то найчастіше українці збирають монети – 28%. Також багато розповідали про те, що збирають статуетки, годинник, моделі машин; деякі вважають за краще колекціонувати незвичні речі, наприклад, міні-пляшечки з-під алкоголю, медичні інструменти і т.д.

Незважаючи на те, що рибалка і полювання стали одними з найпопулярніших захоплень, вони за сумісництвом і одні з найбільш неприбуткових. Так, це не приносить прибуток 91% опитаних українців.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий