«Евробляхери» і карантин: про приємні і не дуже нововведення

Про приємні і не дуже нововведення, які очікують «евробляхерів» на час карантину.

«Евробляхам» через карантин дозволили тимчасово залишитися в Україні. Отже, в яких саме випадках не штрафуватимуть власників автомобілів з іноземною реєстрацією, пояснили в Facebook Закарпатському управлінні Митної служби.

Автомобілі на євробляхах можуть залишатися в Україні довше, ніж дозволено, на час карантину. Якщо власник авто з іноземною реєстрацією не може виїхати за кордон, він має право відстрочити вивезення транспортного засобу. Для цього необхідно подати спеціальну заяву. У документі слід вказати прізвище, ім’я, по-батькові, реєстраційний номер авто, дату і місце тимчасового ввезення та контактні дані. Також необхідно додати до заяви скан техпаспорта і паспорта, який фігурував під час оформлення машини на Митниці.

Якщо зробити все правильно і своєчасно, то штрафувати власника транспортного засобу за порушення митних правил не будуть. Відповідь на заяву представники Митної служби відправлять на електронну пошту.

Слід зазначити, що весь час, поки євробляха буде в Україні, їздити на ній може тільки той, хто її ввозив в країну. При цьому машину не можна використовувати для бізнесу, розбирати на запчастини або продавати будь-кому. 

Як повідомляв  Rabinovich TV , Кабмін продовжив карантин на 30 днів у зв’язку з пандемією коронавірусу.  Режим карантину в Україні продовжили до 24 квітня , проте його можуть продовжити на більш тривалий термін, якщо ситуація залишиться напруженою.

Як відомо, спочатку карантин в Україні ввели до 3 квітня, а режим надзвичайної ситуації діяв тільки в певних областях. Тепер же такий режим діє на всій території країни.