«Изменушка» украинской Фемиды: Медведчук оказался за решеткой собственной квартиры

Медведчук остается под круглосуточным домашним арестом / Getty Images

Печерский суд Киева отказался от требования прокуратуры. Судьи не отправили за решетку обвиняемого в госизмене Виктора Медвечука – кума Владимира Путина. Далее читайте на украинском.

Феміда відмовилась призначати Медвечуку альтернативу – заставу у мільярд гривень. Натомість судді одразу відправили його під домашній арешт, зробивши кумові Путіна найкомфортніше.

Пан Медведчук і далі на час усього судового процесу перебуватиме у комфортабельній квартирі у Києві.

Розгляд справи затягнуть на роки

Що це означатиме» />Адвокати кума Путіна тепер хворітимуть, їздитимуть у відрядження або ходитимуть по інших судах.

Саме через це проситимуть засідання щодо Медведчука відтерміновувати. Також адвокати регулярно змінюватимуться, а нові проситимуть собі ще кілька місяців паузи на вивчення матеріалів справи.

Дивіться випуск програми «Pro новини» за 12 жовтня: відео

Знаєте нащо це все робитимуть? В очікуванні зміни влади в Україні. З новою владою на відміну від Володимира Зеленського, Медведчукові найімовірніше вдасться домовитися.

Особливо якщо це буде нова стара влада, з якою в кума Путіна вже є пречудовий досвід домовляння. Саме за старої української влади він і досяг в Україні небачених комерційних успіхів.

Віктор Медвечук мав вплив за президенства Петра Порошенка / Колаж 24 каналу

Судді чи двірники: хто справляється краще

Дива не сталося. Вітчизняна Феміда вчинила так, що закрадаються певні сумніви у її неупередженості. Домашній арешт через держзраду – найгіршого з можливих злочинів. Саме щодо того злочину, за яким завжди найсуворіше покарання. Це, м’яко кажучи, нонсенс.

Сталася «зрада-зрадонька». Я не знаю, яких іще треба доказів, що українська Феміда потребує просто негайного і всеосяжного перезавантаження.

Ба більше, навіть не перезавантаження, а тотального очищення. Якщо вищих суддів у «зашкварних» Печерських, окружних, адміністративних і конституційних судах замінити двірниками, то від двірників судові вироки будуть щонайменше чеснішими. Єдине що, з роботою двірників наші «зашкварні» судді точно не впораються.