Життя по-новому: в уряді озвучили новий підхід в боротьбі з бідністю

Урядовці знову хочуть реформувати прожитковий мінімум в Україні: як зміниться життя українців?

Урядовці знову хочуть реформувати прожитковий мінімум в Україні. Так, Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська представила концепцію реформування прожиткового мінімуму в Україні.

«Ініціатива передбачає «відв’язку» понад 150 видів соціальних виплат та фінансових показників від прожиткового мінімуму. При цьому пенсії та допомога малозабезпеченим сім’ям залишаться єдиними видами виплат, «прив’язаними» до прожиткового мінімуму. Розмір всіх інших виплат пропонуємо встановлювати в абсолютних цифрах і переглядати їх кожного року при прийнятті Державного бюджету», – заявила міністр.

Як повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів, така реформа («відв’язка» від прожиткового мінімуму) не призведе до зменшення розміру соцдопомог. Для деяких категорій населення розмір виплат навіть збільшиться.

«Це дозволить нам реально допомогти сім’ям – щоб вони жили не нижче рівня бідності. Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям стане ефективнішою – для сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах, розміри виплат збільшуватимуться», – підкреслила міністр.

Концепцію представили для обговорення на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. На засіданні сторони домовилися про проведення громадських та комітетських слухань на цю тему для формалізації пропозиції і оформлення її у відповідний законопроект. 

Нагадаємо,  що, згідно з планами Кабміну, з 1 січня 2020 року прожитковий мінімум збільшиться аж на 162 грн і складе 2027 грн.

Як повідомляв як повідомляв  RabinovichTV , Гончарук пообіцяв українцям, що за два роки середня зарплата значно зросте .   Кабінет міністрів України переглянув макропоказники на 2020-2022 роки. І це означає, що згідно з прогнозами уряду середня номінальна зарплата українців за два роки на кінець 2022 підвищиться на 16 тисяч 014 гривень.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий