Кінодайджест #43: нові Хижаки, друга Малефісента і гаряча Одеса

Редакція Rabinovich TV познайомить вас з новинами світу кіно

Традиційно в кінці тижня Rabinovich TV познайомить вас з новинами в світі кіно, найцікавішими кінопрем’єрами, голлівудськими новинами і добірками кращих фільмів.

Головні кінопрем’єри тижня — Хижаки і Зоопарк

Цього тижня в кінотеатрах можна буде подивитися нове творіння одного з ключових режисерів фільмів жахів останніх двадцяти років Александра Ажа — Хижаки. Крім того, на великі екрани вийдуть зворушлива історія про слона Зоопарк і американська екшн комедія Водій для копа.

Хижаки

Нова робота від одного з ключових режисерів фільмів жахів останніх двадцяти років. Після загравання з іншими жанрами (Роги, Дев’яте життя Луї Дракса), француз Александр Ажа повернувся до чистого хоррору про хижака, його жертву і погоню (ранні фільми режисера: Криваві жнива, У пагорбів є очі).

На невелике містечко у Флориді насувається серйозний ураган. Жителів евакуювали, але дівчина на ім’я Хейлі ігнорує наказ влади і вирушає на пошуки свого батька. Зайве говорити, що обидва опиняються в пастці затопленого будинку. На запах крові припливають алігатори. Фільм-перепочинок від привидів, демонів та іншої чортівні. Головні ролі виконали: Кая Скоделаріо і Баррі Пеппер.

Зоопарк

Зворушлива історія про слона і Другу світову війну. Белфаст, 1941 рік. Місцевий зоопарк переживає не найкращі часи: бомбардування відбуваються регулярно, фінансування на нулі. Суворим, продиктованим часами рішенням, тварин наказують знищити.

Хлопець на ім’я Том (син працівника зоопарку, що відправився на війну) вирішує врятувати хоча б нещодавно привезене слоненя. І ангажує кілька таких само добрих одинаків зі своєї школи викрасти нещасну тварину. Адже темні часи не обов’язково повинні вести до темних вчинків. У головних ролях: Пенелопа Вілтон, Арт Паркінсон, Тобі Джонс, Ян О’Рейлі, Ян МакЕлінні, Емі Хуберман і Даміан О’Хейр.

Водій для копа

Звична американська екшн комедія, що непогано виглядає. Крутий коп на ім’я Віктор переслідує жорстокого терориста. Усе відбувається в місті й не дивно, що в певний момент шляхи Віктора і полохливого таксиста Убера на ім’я Стю перетинаються в машині останнього.

Далі — погоня двох абсолютно різних горе напарників кам’яними джунглями, купа смішних моментів і спроби Стю зберегти свій рейтинг. У головних ролях чудовий акторський дует Дейва Батісти і Кумейла Нанджіані. Плюс — індонезієць Іко Ювайс і Наталі Моралес.

  10 подій Одеського кінофестивалю, які не можна пропустити

Сьогодні, 12 липня, в Одесі стартує 10-й ювілейний Одеський міжнародний кінофестиваль. Протягом дев’яти днів, з 12 по 20 липня, Одеса стане столицею світового кіно. На гостей та мешканців міста чекають сотні кіноподій, море, сонце і свіжа смажена рибка.

Прекрасна епоха Ніколя Бедоса на церемонії відкриття ОМКФ

12 липня, Одеський національний академічний театр опери та балету

Прем’єра фільму Ніколя Бедоса Прекрасна епоха з Фанні Ардан, Даніелем Отеєм і Гійомом Кане відбулася на 72-му Каннському кінофестивалі. Показ цього фільму чудово започаткує дев’ятиденне свято кіно в Одесі.

Презентація трейлера Номери за п’єсою Олега Сенцова

13 липня

Український кінорежисер, письменник Олег Сенцов з 2014 року є політв’язнем в Російський Федерації. Українська команда на чолі з продюсерам Ганною Паленчук і режисером Ахтемом Сеітаблаєва зняла художній фільм за мотивами його п’єси. У зйомках фільму Сенцов брав участь завдяки активному обміну листами.

Фільм Козаки 1928 року в супроводі симфонічного оркестру

13 липня, Потьомкінські сходи

Покази німого кіно в супроводі симфонічного оркестру — невід’ємна частина ОМКФ. Цьогоріч тут покажуть фільм американського режисера і оператора Джорджа Вільяма Пола про українських козаків, знятий на кіностудії MGM в 1928 році.

Прем’єра Додому, режисер Наріман Алієв

15 липня, Фестивальний палац

Цього дня відбудеться гучна українська прем’єра фільму, який представляв Україну на кінофестивалі в Каннах в конкурсній програмі Особливий погляд. Фільм не отримав нагород фестивалю, але отримав високі відгуки світових кінокритиків. Після прем’єри в Одесі фільм вийде у всеукраїнський прокат.

Кабінет доктора Калігарі Роберта Віне в супроводі панк-кабаре The Tiger Lillies

17 липня, Зелений театр

Кабінет доктора Калігарі примітний тим, що започаткував експресіонізм в німецькому кіно і став першим фільмом в історії кіно, в якому зображено змінену людську свідомість. Вперше картина режисера Роберта Віне була показана в Берліні 1920 року. Фільм покажуть в живому музичному супроводі британського тріо — поп-кабаре The Tiger Lillies.

Мертві не вмирають Джима Джармуша

13 липня, Фестивальний палац

Одна з гучних світових прем’єр ОМКФ — фільм-відкриття Каннського кінофестивалю — нова картина Джима Джармуша. Головні ролі у фільмі виконали Білл Мюррей, Адам Драйвер, Тільда Суїнтон, Хлоя Севіньї та інші.

Шоу Сходи до… перформанс від Влада Троїцького

19 липня, Зелений театр

Музичний медіаперформанс-оперу Сходи до… Влада Троїцького створено спеціально до ювілейного Одеського кінофестивалю. Медіахудожники, які працюють в різних жанрах сучасної електронної музики, об’єднаються з оперою в спробі досягти нових шляхів творчої співпраці в нестандартному поєднанні стилів.

Ретроспектива картин за участю Катрін Деньов

Легендарна французька актриса Катрін Деньов стане спеціальною гостею 10-го ювілейного ОМКФ. На церемонії закриття їй вручать Спеціальну нагороду за внесок у світовий кінематограф. У рамках фестивалю покажуть три фільми за участю Катрін Деньов — Створення, Шкура вслюка і Прощання з ніччю.

Голлівуд на березі Чорного моря

Спеціальну програму до 100-річчя Одеської кіностудії приготував Довженко-Центр — найбільший український кіноархів. Програма ознайомить зі стрічками, що змінили історію українського та світового кіно. Мовчи, сум, мовчи (1918, реж. Петро Чардинін), Ягідка кохання (1926, реж. Олександр Довженко), Весна на Зарічній вулиці (1956, реж. Марлен Хуцієв, Фелікс Міронер), Формула веселки (1966, реж. Георгій Юнгвальд-Хількевич), Військово-польовий роман (1983, реж. Петро Тодоровський) і Настроювач (2004, реж. Кіра Муратова).

Церемонія нагородження лауреатів 10-го ОМКФ

Кульмінацією фестивалю є оголошення переможців конкурсної програми фестивалю. Статуетки Золотий Дюк вручатимуть в Одеському національному академічному театрі опери та балету. Після церемонії гостям покажуть фільм Бог існує, її ім’я — Петрунія македонського режисера Теони Стругар Мітевської. Картина вже була задіяна в основному конкурсі 69-го Берлінського кінофестивалю і відзначена нагородою екуменічного журі та нагородою німецької Асоціації артхаусних кінотеатрів.

Софі Лорен зніметься в кіно вперше за 10 років

Відома італійська актриса Софі Лорен почала зйомки в новій ролі у фільмі Все життя попереду. Ця робота стане першою для актриси в повнометражному фільмі за 10 років.

Софі Лорен зіграє мадам Розу, яка пережила Голокост. Зйомки фільму проходять в Італії. Повідомляється, що актриса працює по 10 годин на день. 

Вийшов повний трейлер продовження Чаклунки

Caption

Кіностудія Walt Disney представила трейлер фільму Чаклунка: Повелителька темряви. Повний трейлер стрічки, яка є продовженням Чаклунки 2014 року, був опублікований на офіційному диснеївському YouTube-каналі і включив в себе кадри з виконавцями головних ролей — Анджеліною Джолі, Ель Феннінг і Мішель Пфайффер.

Дія продовження Чаклунки розгортається в чарівному лісі через кілька років після того, як зла чаклунка наклала закляття на принцесу Аврору. Режисером другої частини фільму виступив норвежець Хоакім Роннінг. 

Світова прем’єра фільму стрічки Чаклунка: Повелителька темряви відбудеться 18 жовтня 2019 року. В Україні прем’єра продовження діснеєвської казки запланована на 17 жовтня.

Джордж Мартін розкрив несподівані деталі приквела Ігри престолів

Гра престолів — це явище, яке вже увійшло в історію свого жанру. Автор серії книг Пісня льоду і полум’я не раз обіцяв створити її приквел, нарешті розповів, чого чекати фанатам.

Довга ніч або Кривавий місяць

Назва майбутньої книги поки не розголошується. Втім, Джордж Мартін запевняє, що він сам ще не визначився, однак є два найбільш бажаних варіанти. Один з них — Довга ніч — подобається самому автору, але багато хто знаходить його нудним. До того ж, один з епізодів 8 сезону Ігри Престолів називався саме так, а повторюватися письменник не хоче. При цьому остаточно цю версію Мартін не відкидає, допускаючи можливість перефразувати. Що ж, Найдовша ніч — теж непогано. — запевняє автор

Гра престолів — історія світу

Ми звикли говорити Гра престолів, маючи на увазі під цим 7 королівств. Але Мартін рішуче стверджує, що в новому творі буде показаний більш ранній період історії Вестеросу. У ньому королівств буде близько сотні. Дія відбувається за багато років до приходу Таргарієнів і виникнення багатьох знайомих нам по Грі Престолів прізвищ. Однак в приквелі точно будуть Старки. Вони будуть правити Північчю, борючись з Білими ходоками.

Ланністери і Кастерлі Рок

А що ж Ланністери? Джордж Мартін відкриває завісу таємниці: сюжет буде описувати події, що відбулися задовго до появи предків Серсеї, Тіріона і Джейме. У Кастерлі Рок правитиме інша сім’я — Кастерлі, що дала назву Бобровій Скелі. Саме їх обдурив Ланн Розумний, віднявши дім і залишивши нащадкам горде ім’я Ланністерів. При цьому Мартін не відповідає на питання, чи будуть показані ці події в серіалі.

Пріквел серіалу Гра престолів — актори

 

Що стосується касту, автор запевняє, що у нього на прикметі поки немає кандидатур на ролі головних акторів. Він вважає спрацьованість акторської групи важливішою, ніж популярність окремих осіб.

Приємного просмотру!

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий