Кінодайджест #45: «Матриця» 20 років потому і сто кращих нових фільмів

Редакція Rabinovich TV познайомить вас з новинами світу кіно

Традиційно в кінці тижня Rabinovich TV познайомить вас з новинами в світі кіно, найцікавішими кінопрем’єрами, голлівудськими новинами і добірками кращих фільмів.

Головні кінопрем’єри тижня – «Матриця» в 4DX і» Французький жиголо»

Caption

Цього прем’єрного тижня в кінотеатри можна відправитися, щоб подивитися легендарний фільм – «Матриця» режисерів Вачовські — в новому форматі 4DX. Крім того, на великих екранах українських кінотеатрів будуть показувати новий фільм канадця Дені Аркана «Падіння американської імперії», історичний трилер «Відок: Імператор Парижа», а також комедію «Французький жиголо».

Падіння американської імперії

Новий фільм канадця Дені Аркана, незважаючи на назву, ґрунтується на історії 2010 року, що сталася в старій частині Монреаля. Тоді кілька людей влаштували в здебільшого тихому місті перестрілку. Аркан розвинув тему і придумав сюжет про кур’єра, який знайшов дві сумки, набиті готівкою. Сумки виявилися «общаком» місцевих бандитів. за хлопцем (з іменем П’єр-Поль) тепер полюють і братки, і поліція.

Дені Аркан — класик канадського кінематографа і володар премії Оскар (серед інших своїх премій) за трагікомедію «Вторгнення варварів».

Відок: Імператор Парижа

Ефектний історичний трилер про реального злочинця на ім’я Ежен Франсуа «Відок», який в певний момент своєї кар’єри вирішив приміряти на себе форму детектива. І успішно: допоміг величезний досвід по ту сторону закону і кілька втеч з французьких в’язниць.

Власне, про це і буде розказано у фільмі Жан-Франсуа Ріше («Ворог держави № 1», «Напад на 13-у дільницю»). Плюс — не обійдеться без детективного сюжету, пов’язаного з минулим Відока. У головних ролях: Венсан Кассель, Ольга Куриленко, Фрея Мейвор та інші.

Французький жиголо

Комедія про колись красивого і небезпечного (для певної категорії жінок) хлопця, який знайшовши собі багату вдову, абсолютно зледащів. Настільки, що не помітив, як змінилася його зовнішність і як його місце в ліжку мільйонерки зайняв чоловік трохи молодший.

Тепер брезклий і сивий він змушений жити у сестри і заново розкидати тенета. Ну і в додатковій, але не менш важливій сюжетній лінії, колишній жиголо вчить прийомам зваблювання допитливого сина сестри. Все це по ідеї повинно скластися в те, що прийнято називати класичною французькою комедією.

Матриця

Великий фільм сестер Вачовскі знову виходить в світовий прокат. Причина — ювілей: з моменту виходу картини пройшло 20 років. Серед змін — новий 4DX формат. Важливе уточнення: стрічку показуватимуть мовою оригіналу і без субтитрів. 

У 1999 році історія про безликого клерка (містер Андерсон) вдень і хакера на ім’я Нео вночі, який дізнався, що світ навколо це ілюзія і він обраний її розвіяти, зробила революцію в світі популярного кіно і зробила з Кіану Рівза зірку першої величини. Засвідчити повагу і головне — переглянути фільм на великому екрані — рідкісна можливість.

Мережа обурена трейлером російського серіалу «Чорнобиль»

В Youtube з’явився неофіційний трейлер російського серіалу «Чорнобиль», який знімає студія Amalgama і телеканал НТВ. Перші побачені кадри здивували і обурили користувачів мережі. Трейлер був опублікований на Youtube-каналі російського актора Ігоря Петренка, який зіграв у картині головну роль — агента КДБ Андрія Ніколаєва. Незабаром трейлер видалили, але інтернет-користувачі встигли його скачати і викласти копії відео. Однак НТВ и Amalgama продовжують блокувати усі схожі відео.

На відміну від серіалу «Чорнобиль», раніше випущеного НВО, в російській версії головними персонажами є не ті люди, які щосили намагалися ліквідувати наслідки страшної катастрофи, а агент і контррозвідник Ніколаєв. Також багато уваги, судячи з трейлеру, буде приділено сімейній драмі подружжя Ніколаєвих.

«У серіалі від НТВ буде мексиканська драма, а на її тлі горітиме реактор», «Нехитрий сюжет, якщо пропустила серію, тобі з легкістю будь-яка бабка з деменцією перекаже», «Бабські крики на тлі Російських полів», «Це провал», — пишуть в коментарях обурені користувачі.

Головним антигероєм російської версії «Чорнобиля» став американський агент Альберт Ленц, якого зіграв актор Дмитро Ульянов. У трейлері ми бачимо, як Ленц зустрічається перед поїздкою до СРСР з високопоставленим американцем і той дає йому невідоме завдання.

Режисер серіалу Олексій Мурадов раніше заявляв, що «багато істориків не виключають, що в день вибуху на ЧАЕС на станції працював агент іноземної розвідки». Тому цю теорію вирішили включити в сюжет.

Відомо, що зйомки російської версії серіалу Чорнобиль почалися в Білорусі близько року тому. Події стрічки розгортаються в період з квітня по грудень 1986 року. За даними The Hollywood Reporter, російський Мінкульт виділив на зйомки серіалу близько 30 млн рублів (475 тис. доларів). У серіалі заплановано 12 серій, вони повинні вийти на каналі НТВ. Однак дата виходу поки невідома.

Оголошено повну програму Венеційського кінофестивалю 2019

У четвер, 25 липня, організатори оголосили повну програму майбутнього 76-го Венеціанського кінофестивалю. Саме у Венеції можна буде побачити новий фільм Романа Поланскі, картину «Джокер» з Хоакіном Феніксом і кілька українських стрічок.

Зокрема, як було оголошено сьогодні вранці в Римі, на кінофестивалі у Венеції цього року вперше покажуть космічну драму «До зірок» з Бредом Піттом, дарк-комедію Стівена Содерберга для Netflix «Пральня» і новий фільм Ноа Баумбаха «Історія шлюбу».

Також у Венеції можна буде побачити драму «Себерг» з Крістен Стюарт, фільм «Ідеальний кандидат» першої саудівської режисерки Хайфи Аль-Мансур, трилер «Осина мережа» Олів’є Ассаяса з Пенелопою Крус і Едгаром Раміресом.

Цьогоріч на кіноогляді в Венеції будуть представлені такі українські кінороботи: документальний фільм про похорони Сталіна Сергія Лозниці «Торжество похорону», картина «Пофарбоване пташеня» Вацлава Маргоуля, «Атлантида» Валентина Васяновича та українсько-литовсько-французький фільм «Стасіс» (міжнародна назва Парфенон).

Програма 76-го Венеційського кінофестивалю:

Основний конкурс

Ідеальний кандидат (The Perfect Candidate), Хайфа Аль-Мансур

Про нескінченність (Om det oändliga / About Endlessness), Рой Андерссон

Осина мережа (Wasp Network), Олів’є Ассаяс

Шлюбна історія (Marriage Story), Ноа Баумбах

Почесний гість (Guest of Honor), Атом Егоян

До зірок (Ad Astra), Джеймс Грей

Маєток (A Herdade / The Domain), Тьягу Гедеш

Gloria Mundi, Робер Гедігян

В очікуванні варварів (Waiting for the Barbarians), Сіро Герра

Ема (Ema), Пабло Ларраін

Суботній роман (Saturday Fiction / Lan xin da ju yuan), Лоу Е

Мартін Іден (Martin Eden), П’єтро Марчелло

Мафія вже не та, що раніше (La mafia non è più quella di una volta / The Mafia Is No Longer What It Used to Be ), Франко Мареска

Пофарбоване пташеня (Nabarven é pt áč e / The Painted Bird), Вацлав Мархоул

Мер Ріоні Саніта (Il sindaco del rione sanità / The Mayor of the Rione Sanità), Маріо Мартоне

Молочні зуби (Babyteeth), Шеннон Мерфі

Джокер (Joker), Тодд Філліпс

Справа Дрейфуса (J’accuse / An Officer and a Spy), Роман Поланскі

Пральня (The Laundromat), Стівен Содерберг

No. 7 Cherry Lane (Ji yuan tai qi hao), Юньфань

Позаконкурсна програма — художні фільми

Себерг (Seberg), Бенедикт Ендрюс

Vivere, Франческо Арчібугі

Спалена помаранчева єресь (The Burnt Orange Heresy), Джузеппе Капотонді

Король (The King), Девід Мічод

Дорослі в кімнаті (Adults In The Room), Коста Гаврас

Мосул (Mosul), Метью Майкл Карнахан

Вся моя божевільна любов (Tutto Il Mio Folle Amore), Габріеле Сальваторес

Позаконкурсна програма — спеціальні покази

Ніхто не забутий (No One Left Behind), Гільєрмо Арріага

Електричний лебідь (Electric Swan), Костянтина Коцамані

Незворотність (Irreversible), Гаспар Ное

Серіал ZeroZeroZero, Стефано Солліма

Серіал Новий тато, Паоло Соррентіно

Не просто сон: Стенлі Кубрик і контекст фільму З широко заплющеними очима, Метт Уеллс

З широко заплющеними очима, Стенлі Кубрик

Програма Горизонти

Зумірікі (Zumiriki), Оскер Алегрія

Біле на білому (Blanco En Blanco), Тео Корт

Дні моєї слави (Mes Jours De Gloire), Антуан Де Барі

Пеліканяча кров (Pelican Blood), Катрін Геббе

Син (Un Fils), Мехді М Барсауі

Невія (Nevia), Нунція Де Стефано

Moffie, Олівер Херманус

Хава, Марьям, Айша (Hava, Maryam, Ayesha), Сахрай Карімі

Ріальто (Rialto), Пітер Маккі Бернс

Злочинець (The Criminal Man), Дмитро Мамула

Revenir, Джессіка Палуд

Гіганти самотні (Giants Being Lonely), Грір Паттерсон

Вердикт (Verdict), Раймунд Рібай Гутьєррес

Повітряна куля (Balloon), Пема Цеден

Лише 6,5 (Just 6.5), Саїд Рустан

Тінь води (Shadow Of Water), Сана Кумар

Єдиний (Sole), Карло Сіроні

Атлантида (Atlantis), Валентин Васянович

Матір (Madre), Родріго Сорогоен 

76-й Венеційський кінофестиваль пройде з 28 серпня по 7 вересня. Він відкриється показом нового фільму володаря Золотої пальмової гілки Хірокадзу Корееда «Правда» з Катрін Деньов у головній ролі. Журі очолить аргентинська режисерка Лукресія Мартель. 

Приємного просмотру!  

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий