Москаль висміяв Богомолець за «дематюкацію»

Геннадій Москаль, любитель і поціновувач «міцного слівця» пройшовся по Богомолець і висловив свою думку про «дематюкацію мови».

Законопроект Ольги Богомолець «про дематюкацію» наробив багато галасу. Є у нього і прихильники, і критики. У числі останніх — любитель «міцного слівця» екс-голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Він у притаманному йому стилі розкритикував ініціативу народного депутата, заявивши, що цей законопроект носить виключно передвиборчий характер, тому Рада його розглядати не буде.

«Вона лікар (Богомолець, — ред.). У таких випадках треба брати мокрий рушник, прикладати до голови, якщо такі ідеї виникають», — порадив він Богомолець.

При цьому Москаль вважає вживання нецензурної лайки подекуди ефективнішим методом досягнення результату.

«Є такі люди, які не розуміють людської мови. Сказав їхньою мовою – один одного зрозуміли. І все пішло і налагодилося», — сказав він на підтримку лайки виданню InfoResist.

«Ну невже немає в суспільстві сьогодні більшої проблеми, ніж займатися цими дурницями?! Ще й знаючи, що цей парламент не розглядатиме цей законопроект. Це називається, як у радянські часи: відволікання народу від соціальних проблем», – вважає Москаль.

Він нагадав, що у законодавстві врегульоване питання щодо лайки. За матюки у громадських місцях повинні штрафувати, але цього майже не відбувається. Самого Москаля жодного разу не штрафували, хоча він нерідко матюкається у публічних виступах і коментарях.

«Нецензурна лайка в громадських місцях давно є в Кодексі про адміністративні правопорушення (ст. 173, — ред.) і карається штрафом. Були часи, коли за це притягали на 15 діб арешту», — сказав Москаль.

Він поставив риторичне питання: «А весь парламент не заслуговує нецензурної лайки? Його робота як оцінюється громадянами України? Тільки в нецензурній формі!» ?» і зізнався, що сам вдається до лайки.

Екс-голова ОДА переконаний, що нововведення не принесуть надходжень до держбюджету.

«Подивіться на рівень нашої патрульної поліції. Її, мені здається, матюкають кожен день, і вони самі не в змозі себе захистити», — пояснив він свою думку.

«Всіх, кого я вилаяв, хто подавав до суду, хто подавав в суд на захист честі, гідності та ділової репутації, це були ті, хто не мають ні гідності, ні честі, ні ділової репутації і всі суди програли, тому що є ціла купа рішень ЄСПЛ з цього питання, де все врегульовано, і не треба нашому парламенту в кінці врегулювати. Її (Раду, – ред.) і так народ послав, а після перших рішень, думаю, почнуть посилати нову Раду», – резюмував Москаль.

До слова, Москаль відомий своїми частими «міцними слівцями». Так, наприклад, в минулому році він обматюкав в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун , яка заявила, що влада Закарпаття отримали вісім тисяч доз вакцини від кору від Угорщини, але не розмитнили їх. Після цього прем’єр Володимир Гройсман подзвонив Москалю і зажадав вибачень за лайку, проте той відповів, що вибачиться тільки після того, як Супрун вибачиться перед ним.

Як повідомляв  Rabinovich TV,  на сайті Верховної Ради опублікували текст закону про протидію лихослів’ю. Авторкою документа є нардепка Ольга Богомолець. Вона пропонує встановити штрафи за нецензурну лайку в публічних виступах , матеріалах у мережі та в ефірі телебачення.

Йдеться про введення штрафів в розмірі 40-75 неоподатковуваних мінімумів (680-1275 гривень) за використання мату на телебаченні і в ЗМІ. Для публічних осіб, перелік яких прописаний в законі про протидію відмиванню грошей, штрафи становитимуть від 75 до 100 неоподатковуваних мінімумів (1275-1700 гривень).

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий