Народний депутат Дмитро Добродомов ознайомився з протоколом про адміністративне правопорушення, складеним НАЗК

Народний депутат України Добродомов Дмитро Євгенович ознайомився з протоколом про адміністративне правопорушення за фактом вчинення ним правопорушення, пов’язаного з корупцією, виявленого в ході повної перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Добродомов Дмитро Євгенович не визнав себе винним у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого статтею 1724 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та надав письмові пояснення.

За положеннями Конституції України, Закону України «Про статус народного депутата України», Закону України «Про запобігання корупції» народний депутат не має права займатися будь-якою, крім депутатської, оплачуваною роботою, за винятком викладацької, наукової та творчої діяльності, а також медичної практики у вільний від виконання обов’язків народного депутата час.

Народні депутати України здійснюють повноваження представників Українського народу у Верховній Раді України та присягають додержуватися Конституції України та законів України.

Водночас народний депутат України Добродомов Дмитро Євгенович за договором надання послуг від 12 лютого 2016 року з ГО «Центр громадянських ініціатив» взяв на себе зобов’язання від імені Замовника (ГО «Центр громадянських ініціатив») в рамках Восьмого форуму мережі вільних місцевих політиків «Регіональний та місцевий розвиток: українська практика та міжнародний досвід», що відбувся 12-14 лютого 2016 року у м. Одесі, надати послуги з проведення лекцій до теми заходу та провів 12 лютого 2016 року під час виконання обов’язків народного депутата (робота в комітетах, комісіях і фракціях) у м. Одесі лекцію, за що отримав 19 лютого 2017 року дохід у сумі 5278,39 грн.

За Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» мінімальна заробітна плата в Україні становить 3200 гривень у місячному розмірі.

У свою чергу проведення лекції на виконання взятих за договором зобов’язань від імені юридичної особи надати послуги з проведення лекцій не може бути віднесено до викладацької діяльності, адже відповідно до положень Закону України «Про вищу освіту» викладацькою діяльністю є викладання науково-педагогічними, науковими та педагогічними працівниками вищого навчального закладу навчальних дисциплін відповідної освітньої програми за спеціальністю (пункт 1 частини першої статті 58 Закону України «Про вищу освіту»), якість якого контролює керівник відповідної кафедри (частина сьома статті 35 Закону України «Про вищу освіту»).

В силу приписів статті 257 Кодексу України про адміністративні правопорушення протокол про вчинення адміністративного правопорушення разом з іншими матеріалами у триденний строк з моменту його складення буде надіслано уповноваженою особою до місцевого загального суду за місцем вчинення правопорушення з одночасним повідомленням про складення протоколу органу державної влади, де працює особа, яка притягається до відповідальності.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий