НАЗК розпочало повну перевірку е-декларацій ще 7-ми осіб, серед яких народний депутат та суддя

Під час засідання Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій ще 7-ми осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 — 2017 роки. Перевірка цих декларацій триватиме 60 календарних днів.

Суб’єкти декларування, щодо яких розпочнуть перевірку:

  • Биченко Сергій Якович , заступник голови Чорноморської міської ради Одеської області, за 2016 рік.
  • Гордійчук Андрій Андрійович , депутат Хмельницької обласної ради, за 2016 рік (виправлена).
  • Купранець Ігор Михайлович , заступник голови Національної поліції України ˗ начальник Департаменту захисту економіки Національної поліції України, за 2015 рік (виправлена) та за 2016 рік (виправлена).
  • Омельянович Денис Сергійович , народний депутат України VIII скликання, за 2015 рік (виправлена) та за 2016 рік.
  • Потильчак Олександр Іванович , суддя Верховного Суду України, за 2015 рік (виправлена) та за 2016 рік.
  • Хмельнюк Валерій Якович , голова Чорноморської міської ради Одеської області, за 2016 рік та 2017 роки.
  • Чернишов Денис Вікторович , заступник Міністра юстиції України, за 2015 та 2016 роки.

             Крім того, Національне агентство прийняло рішення про подовження терміну повної перевірки декларацій 28-ми суб’єктів декларування на додаткові 30 календарних днів.

Також прийнято рішення про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Білоцерковцем Дмитром Олександровичем, народним депутатом України VIII скликання.

Нагадаємо, що відповідно до пункту 14 розділу ІІІ Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, рішення про продовження повної перевірки декларації приймається у випадку неотримання відповідей та/або інформації по суті, необхідних для проведення повної перевірки декларації, у відповідь на запити (листи) Національного агентства. Проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, яка була отримана від фізичних чи юридичних осіб, державних органів влади в листах, зверненнях чи скаргах, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей, котрі стосувались конкретного суб’єкта декларування та містили фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий