ОПЗ звинувачує уряд і Гройсмана у рейдерському захопленні

ОПЗ звинувачує Фонд держмайна та Кабмін у спробі незаконно змінити керівництво заводу.

Не секрет, що уряд на чолі Гройсман а, давно планує найприбутковіше підприємство «Одеський припортовий завод» пустити за безцінь «з молотка» і прибрати до рук. 

У зв’язку з цим, колектив великого виробника аміаку і карбаміду Одеського припортового заводу (ОПЗ, Одеська область) заявляє про спробу рейдерського захоплення підприємства і просить Президента Володимира Зеленського не допустити цього в той час, як в 2018 році ОПЗ скоротив збиток у 2 рази.  Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав перший заступник директора ОПЗ Микола Щуриков.

Він опублікував лист до Президента, в якому повідомляється, що колективу ОПЗ стали відомі факти, які свідчать про наявність змови в уряді прем’єр-міністра Володимира Гройсман а з метою рейдерським шляхом, через Фонд державного майна (ФДМ) змінити керівництво заводу для подальшого саботування роботи підприємства.

«Як нам стало відомо, виконуючий обов’язки голови ФДМ Віталій Трубаров, всупереч закону і здоровому глузду, спочатку намагався зупинити виробництво, а зараз організував фінальну «гастроль» і направив документи в Кабмін на зміну керівника ОПЗ», — написав Щуриков.

Також він додав, що запуск заводу став можливий тільки після звернення до Президента, в якому його просили дати можливість відновити виробництво з дотриманням закону і не створювати штучних перешкод.

«Пане Президенте, просимо вас не допустити рейдерської зміни керівництва і подальшого рейдерського захоплення ОПЗ в останні дні роботи старого Кабміну», — підсумували в листі.

До слова, «Одеський припортовий завод» (м. Южне Одеської області) — найбільше хімічне підприємство України, другий за величиною виробник аміаку і карбаміду і третій — з випуску азотних добрив в Україні. Спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт. Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з прийому, охолоджування і перевантаження аміаку. 

Багато експертів говорять, що ОПЗ — не можна продавати, оскільки до складу підприємства входить стратегічний об’єкт — комплекс з перевалки аміаку. Виділити цей блок зі складу заводу теж не можна, на думку МНС, це може «привести до масштабної екологічної катастрофи».

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий