Падіння рейтингів «Слуги народу» неминуче, — соціологи

Соціологи розповіли про падіння рейтингу президентської партії «Слуга народу»

За словами директора Соціологічної групи «Рейтинг» Олексія Антиповича, в роботу включаються «Оппоблок», «Оппоплатформа», «Голос» та інші партії, що не кращим чином впливає на позиції партії Зеленського.

Про це він розповів в інтерв’ю «РБК-Україна».

Він додав також, що партія тільки включається в роботу, і можливі зміни в рейтингу. Як і звернення президента із закликом підтримати команду матиме певний вплив.

«У» Слуги народу «є падіння рейтингу, але не критичне. При таких її позиціях немає особливої ​​різниці між 45%, 43% або 42%. Крім того, вони практично не починали кампанію. Від» Слуги народу «я не бачив телевізійної реклами , а саме телеролики найбільше впливають на виборця. Вони включаться ще в кампанію «, — сказав Антипович.

Директор «Рейтингу» заявив, що роботою нового президента поки задоволені близько 50% українців.
«Але вже Петро Порошенко після набраних більше 50% в першому турі просів до 25-30% і стабілізувався на цьому рівні на два роки. Ті, хто ситуативно проголосував за Порошенка, відійшли, а потім рейтинг залишався стабільним, аж до часу початку передвиборчої кампанії , коли в гру включилися інші політики. Плюс почалися розчарування в діях: скандали з відпочинком на Мальдівах, скандали з генпрокурорами і так далі», — вважає Антипович.

На думку соціолога, падіння рейтингу Зеленського і розчарування українців — невідворотне.

«І його показник в 73% означає, що розчарування і падіння рейтингів просто неминучі. До того ж виборець сам змінився, час йде швидше, тому у Зеленського в кращому випадку півроку. З урахуванням парламентських виборів можна очікувати, що приблизно з лютого наступного року варто очікувати сильного зниження рейтингу. Якщо не буде конкретних дій, які поліпшать ситуацію в країні «, — висловився голова» рейтингу «.

Раніше на RabinovichTV журналісти розповіли, як державні кошти можуть допомогти нардепам підвищити власний рейтинг.

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий