Перехід на зимовий час-2019: як «вижити» і не заснути на ходу

В черговий раз питання про відмову від переходу на зимовий і літній час в Україні вирішити не вдалося, тому в 2019 році в неділю, 27 жовтня, о 4:00 ранку не забудьте перевести стрілки годинника

Хоча Європарламент скасував перехід на зимовий і літній час, Україна не входить до ЄС і цієї осені, в останню неділю жовтня о 4:00 ранку мешканці країни повинні будуть перевести стрілки своїх годинників на годину назад. У 2019 році перехід припадає на 27 жовтня і час в Україні зрушиться на годину назад.

Жителі України зможуть поспати на годину довше, на відміну від переходу на літній час, коли доводиться прокидатися на годину раніше, повідомляють Українські Новини.

Вся країна живе за київським часом, хоча раніше мешканці західної частини України вимагали скасування переходу на зимовий час, оскільки сонце встає у них пізніше. У вересні 2011 року Верховна Рада, слідом за Росією та Білоруссю, скасувала переведення годинників на зимовий час, і таким чином Україна залишилася б на літньому часі, але в жовтні 2011 року Рада скасувала своє рішення.

Перехід на зимовий час регламентований постановою Кабінету Міністрів №509 «Про порядок обчислення часу на території України» від 13 травня 1996 року. Згідно з цією постановою, щорічно в останню неділю жовтня о 4:00 годинникова стрілка переводиться на 1 годину назад. Зимовий час вводиться для більш ефективного використання світлового дня та економії електроенергії.

 Переведення часу традиційно здійснюється у вихідні, адже так більшості людей простіше пристосуватися до нового режиму. Таким чином, у 2019 році перехід відбудеться в неділю, 27 жовтня, о 4:00 ранку.

Не секрет, що перехід на інший час і восени, і навесні, завжди по-особливому позначається на організмі. З цього приводу багато сперечаються вчені, але те, що підтримувати в цей час себе вітамінами і правильно харчуватися потрібно, це факт. Одні фахівці говорять про те, що будь-якого значного впливу на організм людини переведення часу не робить. Інші ж заявляють про проблеми зі сном, поганому настрої і в цілому поганим самопочуттям.

У будь-якому випадку потрібно до переведення годинників підготуватися. Читайте рекомендації про те, як зробити переведення годинників менш помітним для організму. Отже, як пережити переведення годинників на зимовий час:

1. Перед тим, як лягати спати, переконайтеся, що у вашій спальні досить темно, знаючи, що годинник вранці будуть дзвонити в новий час.

2. Кілька днів після переведення годинників близько 10 хвилин дозвольте собі повалятися в ліжку, щоб пристосуватися до нового часу.

3. Дотримуйтеся режиму дня і підготовки до сну зокрема.

4. За годину до сну відкладіть гаджети, щоб краще заснути.

5. Пийте перед сном молоко або щось тепле, щоб заохотити сонливість, але не їжте на ніч.

6. Переконайтеся, що всі іде правильно.

Читайте нас в Facebook  і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.  

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий