Перепис 2020: крім перепису українцям поставлять цікаві питання

Стало відомо, як буде проходити перепис населення в наступному році.

Уже майже 18 років урядовці, які через кожні 5 років приходять до влади рухаються умовно кажучи навпомацки. Ухвалюють для українців держбюджети, роздаються субсидії, розробляються якісь довгострокові стратегії в освіті, медицині, енергетиці, стартують дорогі інфраструктурні проекти, а між тим достеменно невідомо навіть скільки нас. 

Як відомо, уряд анонсував всеукраїнський перепис у 2020 році. Начебто, якщо нічого не зірветься (бо у нас завжди так буває, щось анонсують, а потім відкладається на невизначений термін) остаточний термін проведення всеукраїнського перепису населення відбудеться у листопаді-грудні наступного року.

При цьому, крім перепису населення, уряд ще готує спеціальні цікаві питання для опитування українців. Отже, питати будуть про трудову міграцію, щоб спрогнозувати її масштаб, про мову, дітей і навіть чи є у вас в будинку газова плита.

Нібито, такі дані допоможуть у розробці програми розвитку для тих регіонів, які гостро відчувають занепад інфраструктури і транспорту, — повідомляє «Українська Правда».

Також в опитування ще включені такі питання:

Ринок праці . Опитування проводиться з метою зрозуміти, в яких масштабах люди зайняті онлайн-роботою вдома. До всього, розпитати внутрішньо переміщених людей про їхні умови праці, вік, стать, професії. Це зроблять для того, щоб в подальшому розробити програми державної підтримки.

Мова і національність . Запитають якими мовами володіють українці, які використовують в повсякденному житті і який мову вважають рідною. 

Утворення . Таке опитування допоможе зрозуміти, скільки в країні вчених, скільки наукових ступенів і тих людей у ​​яких немає вищого, а також середньої освіти.

Сім’я . Запитають про склад сім’ї, про офіційному шлюбі, розведені чи ні. А також, скільки дітей у жінок, яким більше 15 років, це для демографічної карти і прогнозів.

Житлове питання . Поставлять запитання про стан будинків в яких живуть українці, про роки споруди, чи є інтернет, вода, опалення, бойлер, котел і т. П.

До слова, насьогодні в Україні налічується начебто 42,4 мільйона громадян. Однак, експерти зазначають, що ця цифра не точна, тому що у країні давно — з 2001 року — не проводився перепис населення, а дані Державної служби статистики через проблеми з обліком міграції є неповними. При цьому в ООН рекомендують проводити перепис раз на десять років. А в Україні через брак фінансування перепис не один раз переносився. Як наслідок — держоргани втрачали великий обсяг інформації про те, що відбувається у країні.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий