Презентовано перші результати соціологічного дослідження щодо рівня корупції в Україні, проведеного за методикою НАЗК

НАЗК спільно з національними та міжнародними експертами за підтримки ОБСЄ презентувало результати пілотного соціологічного дослідження рівня сприйняття корупції в Україні, проведеного за Методикою, схваленою рішенням від 12 січня 2017 року №12.

За словами члена Національного агентства Олександра Серьогіна, ми є свідками розгортання та налаштування безпрецедентної системи запобігання корупції, яка базуватиметься у тому числі на презентованих сьогодні здобутках.

«Знаковість даної події полягає в тому, що перебуваючи на етапі свого інституційного становлення НАЗК створило якісно нові інструменти для формування антикорупційної політики держави» — зазначив Олександр Серьогін.

Результати презентували Олександр Сердюк, директор Аналітичного центру Інституту прикладних гуманітарних досліджень, та Марина Огай, експерт Інституту прикладних гуманітарних досліджень. Із висновками “польового” етапу дослідження ознайомив представник соціологічної компанії GfK Ukraine, який було проведено з 29 травня по 14 липня 2017 року.

Нагадаємо, що НАЗК розробило Методику стандартного опитування щодо рівня корупції в Україні з метою створення уніфікованого інструментарію моніторингу ситуації у сфері запобігання корупції в Україні, який дозволить фіксувати динаміку показників поширеності корупції та сприйняття населенням ефективності антикорупційної діяльності. Необхідність розробки та запровадження спеціального соціологічного інструментарію як базового елементу системи оцінювання рівня корупції обумовлена сучасними вимогами до механізмів розробки та реалізації державної антикорупційної політики.

З Методикою стандартного опитування щодо рівня корупції в Україні можна ознайомитись за посиланням.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий