Про субсидії 2019: що змінилося? — «Червона картка» №956

Чому субсидії можуть отримати все менше людей, при цьому рівень життя не покращився

 Коли на вулиці періодично так жарко, що не знаєш куди подітися, тому що в квартирі — справжнісіньке пекло, як-то не хочеться думати про осінь і зими. Тому що якраз зараз треба робити закрутки, варити варення і бажано вночі, щоб спека швидко йшла з квартири. Але за спекотними днями через ненормального літа наступають абсолютно не літні холоду, коли погода стає по відчуттях як у вересні. І ось тоді починаєш і правда думати про осінь. А варто почитати спеціалізовані загальнонаціональні сайти в інтернеті, як настрій відразу падає ще більше.

З цією ситуацією розбирається Андрій Томський — автор і ведучий програми » Червона картка «, черговий випуск якої вийшов в ефірі телеканалу  Rabinovich TV  в п’ятницю, 26 липня.

Незважаючи на запевнення уряду, що економіка зростає, реформи працюють, а план повернення на Батьківщину «заробітчан» майже готовий, з’ясовується, що все не так красиво, як це нам намагаються представити високопоставлені чиновники як старих, так і свіжих каденцій. Втім, не стану йти в проблеми макроекономіки, а наведу в приклад те, що відбувається у нас з субсидіями. Адже навіть дико подумати — ще років 15 назад і слова такого ніхто не знав. А тепер це важливе слово. Яке показує весь рівень наших злиднів.

Одне з популярних загальнонаціональних видань опублікувало цікаве дослідження: Те, що було раніше зрозуміло кожному середньостатистичному громадянину, тепер перетворилося на набір марення, доступного для розуміння хіба що досвідченому юристу. Не кажучи вже про час, необхідному хоча б для вдумливого прочитання цього документа. Зрозуміло, що спрощенням тут і не пахне. Мова, скоріше, про те, щоб відсікти, тих громадян, які в субсидії насправді не потребують, і таким чином заощадити державні фінанси. У всякому разі, хочеться вірити, що саме так і йде справа. Але тільки практика свідчить, що гладко виходить НЕ всегда.І оголошує цікаву статистику:

Як ви думаєте, скільки разів на рік уряд вносить зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій з метою спрощення цього самого порядку (в назві відповідної постанови Кабміну №848 так прямо і написано: з метою спрощення)? Давайте порахуємо. У 2015 році зміни вносилися 6 разів, в 2016-м — 3, в 2017 — 4, 2018 м — 5 разів, в поточному — вже двічі.

Читайте нас в  Facebook  і  Т witter , також підписуйтесь на канал в  Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий