Прокуратура хоче заарештувати Ляшка без права застави

Після бійки з Андрієм Герус прокуратура вже вручила Олегу Ляшку підозру в нанесенні легких тілесних ушкоджень. Що ж далі?

 

Прокуратура просить суд взяти під варту колишнього главу фракції Радикальної партії, екс-депутата Верховної Ради Олега Ляшка без альтернативи застави. Про це повідомили в прес-службі Генпрокуратури.

«До суду направлено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою», — повідомили в прес-службі. Клопотання розгляне місцевий Бориспільський суд.

У свою чергу Ляшко заявив, що має намір просити Службу безпеки, Генеральної прокуратури та Національне антикорупційне бюро притягнути до кримінальної відповідальності Геруса за державну зраду.

«Лідер РПЛ підкреслив, що правоохоронні органи повинні притягти до кримінальної відповідальності не його, а Андрія Геруса за державну зраду. І відповідні заяви він підготував і планує направити сьогодні в СБУ, ГПУ і НАБУ», — йдеться в повідомленні прес-служби Радикальної партії.

На думку Ляшка, відкрите щодо нього кримінальне провадження — не єдине «замовна справа» влади проти його команди.

Лідер партії підкреслив, що кримінальні справи «придумують» проти його соратника Сергія Скуратівського та голови виконавчого комітету Радикальної партії Олега Авер’янова.

Ляшко підкреслив, що таким чином влада хоче обмежити боротьбу представників опозиційної партії проти російської енергетичної експансії.

Як повідомляв  RabinovichTV ,  6 листопада в міжнародному аеропорту Бориспіль Ляшко влаштував бійку з головою комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрієм Герусом.

Як заявив лідер Радикальної партії, причиною конфлікту стало те, що його опонент «організував закупівлі електроенергії у Росії». Герус назвав це провокацією і лобіюванням інтересів бізнесмена Ріната Ахметова.

За фактом бійки з Герус прокуратура вручила Ляшко підозра в нанесенні легких тілесних ушкоджень — ч. 2 ст. 346 Кримінального кодексу України. Даний злочин карається позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років.  

Читайте нас в Facebook  і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.     

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий