Рабінович: Кортежів, як у Зеленського, не було навіть у Януковича

Розбіжність обіцянок нової «зеленої» влади і реальності викликають у народного депутата України, співголови фракції «Опозиційна платформа — За життя» Вадима Рабінович хвилювання за ситуацію в країні.

У цьому політик зізнався під час великого телемарафону «Діалог з країною».

«Коли я голосував за Зеленського, у мене була мрія, що нарешті я побачу, як він сам сказав, що буде їздити на роботу на велосипеді. Але в результаті, що я бачу? Так я таких кортежів, як при Зеленському, я при Януковичі не бачив! » — заявив Вадим Рабінович, зізнавшись у який раз, що в другому турі президентських виборів голосував за Зеленського, тому що йому сподобалася його програма.

Згадав співголова «Опозиційною платформи — За життя» і ще одну обіцянку Зеленського, що «прем’єр-міністром стане видатний професіонал — освічена людина, яку поважають в Україні, на Заході та який є прикладом «гуру» економіки».

«А став прем’єр-міністром «гуру» економіки Гончарук, який купив диплом у якомусь переході! Він говорив, що розслідують справу Шеремета, перенесуть Адміністрацію Президента. Навіщо ви це робите, якщо ви цього не зробите?», — поцікавився Вадим Рабінович.

Крім того, продовжив політик, говорив Зеленський і про те, що три президентські літака не потрібні. «Якщо не потрібні літаки, не потрібні кортежі, навіщо тоді блокувати півміста через кортежі?» — запитав Вадим Рабінович.

«Володимир Олександрович, це ж ви все говорили, а не я. Тому співвідношення слів і справи є тим бруском, який ми перевіримо, чи це так. Вдень у Києві проїхати неможливо, тому що до нас приїхав, якийсь там знайомий прем’єр-міністр. Хлопці що це таке?! «, — задав чергове запитання політик. 

І сам же Вадим Рабінович на нього відповів: нова команда при владі та президент Зеленський чогось не роблять, а потім це ще й заперечують.

«Які позитивні та негативні якості ви бачите у новій команді? Я кажу тільки одне: вони можуть на все «покласти», а потім все заперечувати. Ось позитивні й негативні якості. Ось все, що я у них побачив», — зізнався народний депутат.

Політик упевнений, що державу у смартфоні неможливо запустити в країні, де не у всіх є навіть звичайний телефон.

«Я бачив різну владу, бачив різних людей. Але ви знаєте, чим поки для мене відрізняється президентство Зеленського від нелюбимого мною Порошенка та Януковича. При всіх недоліках всі попередні правителі хоч якусь межу державності дотримувалися — як би там не було, а держава була державою. Ну не може прем’єр-міністр у трусах кататися по Кабміну «, — обурився Вадим Рабінович.

Співголова «Опозиційною платформи — За життя» наполягає на тому, що в управлінні країною необхідно дотримуватися хоча б мінімальної державності.

«Держава в смартфоні можлива у Києві. Але давайте від’їдемо від Києва, кудись у село. Там не у всіх вони є! Так для кого ми будемо будувати державу у смартфоні ?! Ми будемо листи лікарняні отримувати у смартфоні, відпустку та зарплату — теж. Як таке може бути?», — обурився народний депутат.

Але, як би там не було, а український народ проголосував на президентських виборах за кандидатуру Володимира Зеленського, і Вадим Рабінович пояснює це тим, що людям набридла брехливість і безперспективність.

«Як би я не критикував владу, я не згоден, що обрання Зеленського було помилкою. Якщо ми так будемо думати, то це не правильний шлях. Ми вибирали Зеленського, тому що виступаємо проти безперспективності та брехливості влади. Ми його обирали, тому що війна всіх дістала! Ми вибирали Зеленського тому, що знищення російської мови було небажаним для половини нашої країни», — упевнений Вадим Рабінович.

Знову ж, продовжив він, український народ голосував за Володимира Зеленського, тому що він симпатичний усім у порівнянні з усіма попередниками.

«Можна не слухати мене чи нашу партію, але не можна не слухати всіх нас. Тому ми зібралися всією країною, щоб допомогти Зеленському зрозуміти, що ми пішли дорогою Порошенко та Януковича, але ми не пішли шляхом Зеленського», — заявив Вадим Рабінович.

У будь-якому випадку українці не можуть «кожні дві години вибирати собі президентів — це дорого і не продуктивно».

«Зеленський — це той президент, якого обрав народ. Ми, хочете чи не хочете, але повинні його підтримувати. Але це не означає, що ми повинні з усім погоджуватися», — сказав Вадим Рабінович.

За словами політика , він проти будь-яких розмов про імпічмент. «Ми будемо поступово пізнавати Зеленського. Я ніколи не ставлю остаточний вирок. Я вважаю, що він (президент — ред.) може поміняти команду ще, вигнати Гончарука», — підкреслив народний депутат.

А ось Кабінет міністрів України, на думку Вадима Рабіновича, повинен подати у відставку.

«Що стосується Кабміну — він повинен піти негайно. У нашій історії ще не було більш вбивчого для економіки Кабміну, і наша політична сила починає готувати економічний звіт з цього питання», — повідомив політик.

Однією з головних причин відставки уряду Вадим Рабінович назвав те, що воно не ставить перед собою пріоритет «піднімати» діяльність українських підприємств, зокрема, дніпропетровських.

«Візьмемо ситуацію з «Південмашем» — це ж трагедія нашої країни! Для того, щоб вийти з піке, у якому перебуває економіка, не можна тільки сказати, що потрібно брати гроші в борг. Але у нового уряду немає пріоритету запускати діяльність дніпропетровського підприємства», — заявив він.

«Якщо не помиляюся, то сьогодні на «Південмаші»роблять каструлі, ось сковорідки почали виробляти. Це чудово. Але у них (уряду — ред.) Навіть не виникає питання піднімати діяльність заводу, вони хочуть дозволити кожному українцеві будувати ракети вдома», — з іронією констатував Вадим Рабінович.

В контексті цього співголова «Опозиційною платформи — За життя» нагадав: якщо брати гроші в банку, то їх все одно треба повертати. «Ви знаєте, що взявши гроші в банку, ви потім їх все одно повинні, а їх вже немає. Ось вся їхня система повинна бути визначена, там повинні бути дві-три галузі, які стануть локомотивом, щоб витягнути нашу країну», — підкреслив Вадим Рабінович, констатувавши, що нова влада так і не знайшла відповіді на питання, яка ж галузь витягне країну з усього цього кризового стану.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий