Рабінович: у нас вбивчі пенсії, тарифи, але «мова» в пошані

Вадим Рабінович впевнений, що безвідповідальні політики завжди ділили українців за мовним принципом заради консолідації свого електорату.

Безвідповідальні політики завжди ділили українців за мовним принципом заради консолідації свого електорату. Для того щоб будувати процвітаючу Україну, ми не маємо примушувати один одного – держава повинна забезпечувати людям право говорити будь-якою рідною мовою, тією, якою вони хочуть і можуть говорити!

Таку заяву зробив народний депутат і співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

Політик переконаний, що ухвалення «мовного закону» аж ніяк не сприяло миру в Україні – «навпаки, руйнувало його».

«Країна чотири роки йшла на поводі у банди, яка незаконно захопила владу в парламенті і це, власне, доведено указом самого Зеленського про розпуск Верховної Ради. Там написано, що парламент розпустили, бо з 2016 року була відсутня коаліція. Тоді як же чинити з ухваленими цією Радою законами? Якщо парламент незаконний – то і закони, які він ухвалював, незаконні. «Мовний закон» потрібно взагалі викинути на смітник історії, тому що він розділяє суспільство, й «Опозиційна платформа – За життя» домагатиметься його скасування! Ми всі з повагою ставимося до української – і це добре, що люди розмовляють мовою, але близько половини населення країни історично розмовляє російською. Так чому одна частина країни повинна знущатися над іншою?», – обурився політик.

«Я завжди кажу: подивіться на Швейцарію, де використовують багато мов: у Лугано італійську, у Женеві французьку, у Цюріху німецьку – і це найуспішніша країна Європи, багаті люди! А у нас їсти нічого, пенсії низькі, тарифи вбивчі, зате «мова» в пошані… Порошенко вже говорив про «Мову. Віру. Армію», награбував на всіх напрямках – і пішов у небуття. Щоправда, не квапиться скасовувати закон і нова влада, повторює попередників в усьому… Невже й надалі це все триватиме?», – резюмував Вадим Рабінович.

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий