Революция в Казахстане окончательно добивает «совок»

Казахстан не желает жить при «стабильности» / Getty Images

Жизнь меня сводила и сводит с людьми из Казахстана, и большинство тех, кого я знаю, и кого я встречал во время путешествий по этой стране, были чрезвычайно «целеустремленными» людьми. По школе дочери я даже знаю известных оппозиционеров из этой страны, которые сейчас живут в Италии. Поэтому все-таки, осмелюсь озвучить свою точку зрения на события. Далее на украинском.

Кінець «совка»

Я думаю, що це остаточний розвал «совка» в принципі.

В Грузії це сталося в 2003 році, в Україні це почало відбуватися в 2004 році, в Білорусі – в 2020 році і тепер Казахстан.

Я не думаю, що більшість казахстанців хоче цієї революції і її підтримує. Але більшість не робить революцій.

Мені смішно, що стало причиною революції в Казахстані, але згадаймо як стався переворот 1917 року і як, абсолютно випадково, маргінали більшовики врешті 70 років панували над величезною територією.

Чи придушать революцію» />бо в головах людей вже ніколи не буде тієї картини світу. І тут хворий на голову дід Путін виглядає справжнім клоуном, бо він пробує зліпити щось, що було недієздатним вже 100 років тому!

Відключення Інтернету під час протестів – це дуже смішно. Це тільки погіршує ситуацію для влади, бо диванні протестувальники вимушені виходити на вулицю – дома немає чого робити, а цікаво ж що відбувається

Революція в Казахстані трошки зменшує шанси російського вторгнення в Україну, або віддаляє його.

Якщо придушать, то формально чи неформально Казахстан перейде під контроль диктатора Московії, але це точно буде для нього новий страшний головний біль.

Росія вводить війська до Казахстану – дивіться відео