Що загрожує Тищенку через скандальну переписку з пранкером

Народний депутат Микола Тищенко в листуванні з пранкером розповів про внутрішні розборки всередині «Слуги народу» і зарплати в конвертах.

Микола Тищенко листувався з пранкером Джокером, подумавши, що це генпрокурор Руслан Рябошапка. Відзначимо, що раніше на цю ж вудку попався інший нардеп від «Слуги народу» Богдан Яременко. Правда, листування Тищенка з Джокером виявилося більш об’ємним. Та й секретів він встиг видати більше, ніж його колега.

Що розповів Тищенко?

Нардеп дуже швидко включився у відверте листування з пранкером, розповідаючи йому про гострі конфлікти всередині «Слуги народу». Микола Тищенко зазначає, що поставив на карту «Слуги народу» своє ім’я і свій бізнес, тому що думав, що це одна команда. За його словами, дружина щодня плаче, думаючи, що його посадять. Депутат зізнається, що у нього конфлікт з Олександром Ткаченком, у якого, на його думку, манія величі. Тищенко заявив, що з Ткаченком «Слуга народу» провалить вибори в Києві. Крім цього, за словами Тищенка, саме Ткаченко за допомогою «Обозревателя» розпочав інформаційну атаку на нього.

Окремої уваги заслуговує момент листування про те, що саме Тищенко роздавав депутатам зарплати в конвертах. Пранкер попередив його про те, що цей момент навіть зняли на відео. Нардеп у відповідь попросив у липового генпрокурора поради, чи варто йому міняти тактику.

Попався 

Реакція колег не змусила довго чекати. Скандальний нардеп Олександр Дубинський вважає, що НАБУ має допитати Миколу Тищенка, а сам депутат повинен пройти перевірку на детекторі брехні. До речі, подальший розвиток справи покаже, на чиєму боці сьогодні знаходяться генпрокурор Руслан Рябошапка і глава НАБУ Артем Ситник.

Заступник головного редактора видання «Страна» (саме це видання оприлюднило скандальне листування) Світлана Крюкова звернула увагу на безграмотну мову Тищенка, його наївність і те, як він переписується з генпрокурором. Журналістка вражена тим, що в листуванні з фейковим генпрокурором Тищенко не тільки не спростував інформацію про роздачу грошей, але і просив поради, як робити це безпечніше. Крюкова назвала ситуацію феєричної дурістю, зазначивши, що пранкери вибирають морально слабких і недосвідчених політиків.

Екс-міністр транспорту Євген Червоненко заявив, що Микола Тищенко — гламурний, мажорний хлопчик, який володіє не найкращими, але модними в Києві ресторанами. Політик зазначив, що «Слуга народу» сама винна, що набрала в команду профнепридатних людей. При цьому Червоненко не розуміє, хто платить пранкерам за їх роботу.

Що кажуть експерти?

Політичний аналітик Олександр Москалюк зазначив, що навчання «слуг народу» в Трускавці виявилося неефективним. За його словами, багато людей в партії схоже переоцінили свій публічний досвід.

Політичний експерт Валерій Клочок вважає, що «Слугу народу» системно обнуляють. Політична недосвідченість грає з ними злий жарт. За словами експерта, на даний момент невідомо, коли інформаційна атака проти правлячої партії досягне свого апогею, але вже зрозуміло, що Володимиру Зеленському для утримання влади необхідно негайно мобілізувати власні сили і координувати зусилля для збереження рейтингу. В іншому випадку йому буде складно добути свою каденцію.

Політичний експерт Микола Мельник зазначає, що у всіх цих смс-скандалах його хвилює одне питання — доступ нардепів до державної таємниці. При цьому, за словами експерта, не може не радувати той факт, що «слуги» почали воювати один проти одного. Мельник додав, що чекав цих війн орієнтовно після Нового року, але нардепи перевершили всі очікування.

Глава Комітету виборців України Олексій Кошель зазначив, що нардепам у фракціях завжди доплачували, щоб зробити фракцію більш монолітною. Але ця інформація завжди була секретною. Експерт вважає, що історія з Тищенком повинна розвиватися далі, але не в форматі пранкерів, а в форматі реальних справ і розслідувань антикорупційних органів. Якщо є свідки, про яких говорив глава фракції, це повинно привести до реальних вироків.

Раніше RabinovichTV писав, як Богадан Яременко потрапив у гучний секс-скандал.

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий